Megapakiet Cosma Asia, 24 x 170 g - Tuńczyk i leszcz

139,80 zł

Megapakiet Cosma Asia, 24 x 170 g - Tuńczyk i... - Karmy dla kotów - Wałbrzych

Opis

Cosma Asia o wysokiej zawartości soczystego mięsa lub delikatnej ryby, z nutą egzotycznego ryżu, w smakowitej galarecie. Każdy wariant zawiera dwa lub więcej źródeł białka zwierzęcego w postaci pełnowartościowych kawałeczków mięsa lub ryby. Dzięki delikatnej obróbce wyselekcjonowanych składników karma zachowała wszystkie ważne substancje odżywcze oraz niczym niezmącony, naturalny smak. Prezentowana karma uzupełniająca została przyrządzona z naturalnych, wysokiej jakości składników i nie zawiera wzmacniaczy smaku, konserwantów ani barwników – to niezrównany raj dla kociego podniebienia, a jednocześnie pożywienie zgodne z dobrostanem gatunku. Cosma Asia - do wyboru w następujących wariantach smakowych: 24 x 170 g Pakiet mieszany I: 8 x Tuńczyk z krabami, 8 x Kurczak z krewetkami, 4 x Kurczak z tuńczykiem, 4 x Kurczak z wątróbką drobiową. 24 x 170 g Pakiet Mieszany II: 8 x Tuńczyk z krabami, 4 x Tuńczyk z leszczem, 4 x Tuńczyk z wołowiną, 4 x Tuńczyk z łososiem, 4 x Kurczak z okoniem. 24 x 170 g Pakiet mieszany Fruits: 4 x Tuńczyk z mango, 4 x Tuńczyk z ananasem, 4 x Tuńczyk z papają, 4 x Kurczak z mango, 4 x Kurczak z ananasem, 4 x Kurczak z z papają. 24 x 170 g Tuńczyk: jasne kawałki tuńczyka w smacznej galarecie, egzotycznie lekko wzbogacone ryżem. 24 x 170 g Tuńczyk z krabami: jasne kawałki tuńczyka z lekkostrawnym mięsem kraba w galarecie, egzotycznie lekko wzbogacone ryżem. 24 x 170 g Kurczak: delikatne kawałki kurczaka w galarecie, egzotycznie lekko wzbogacone ryżem. 24 x 170 g Kurczak z tuńczykiem: delikatne kawałki kurczaka z jasnym tuńczykiem w galarecie, egzotycznie lekko wzbogacone ryżem. 24 x 170 g Kurczak z krewetkami: delikatne kawałki kurczaka ze smacznymi krewetkami w galarecie, egzotycznie lekko wzbogacone ryżem. 24 x 170 g Kurczak z wątróbką kurzą: delikatne kawałki kurczaka ze zdrową wątróbką kurzą w galarecie, egzotycznie lekko wzbogacone ryżem. Tuńczyk z łososiem: jasne kawałeczki tuńczyka z delikatnym łososiem. Tuńczyk z wołowiną: jasne kawałeczki tuńczyka ze smaczną wołowiną. Cosma Asia w galarecie, 6 x 170 g w skrócie: Karma mokra premium dla kotów. Przyrządzona z dużej ilości świeżego mięsa lub ryb. Wielobiałkowa: co najmniej 2 wysokiej jakości źródła białka zwierzęcego. Odpowiadające potrzebom żywieniowym gatunku. Delikatnie wzbogacona egzotycznym ryżem. Bez środków aromatyzujących, konserwantów i barwników. Rozpieszczaj swojego kota – sercem i produktami marki Cosma! Z uwagi na zmianę szaty graficznej etykiety produkt na ilustracji może różnić się wyglądem od produktu dostarczonego. Więcej informacji o produktach znajdziesz poniżej: Cosma Asia w galarecie, 6 x 170 g

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wałbrzych
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Wałbrzych
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-02-23

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Hill's Science Plan Adult Sterilised, tuńczyk - 3 kg
112,80 zł
Jelenia Góra
Megapakiet Whiskas Adult, puszki, 24 x 400 g - Drób w sosie
179,80 zł
Jelenia Góra
Megapakiet Miamor Feine Filets w saszetkach, 24 x 100 g - Tuńczyk z galaretką łososiową
109,80 zł
Jelenia Góra

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij