Kingston DataTraveler Elite G2 64GB USB 3.1/3.0 180MB/s odczyt, 70MB/s zapis

119,90 zł

Kingston DataTraveler Elite G2 64GB USB 3.1/3.0... - Pamięć flash (Pendrive) - Wałbrzych

Opis

DataTraveler® Elite G2 Niespotykana szybkość, stylowy wygląd Oferowane przez firmę Kingston urządzenie DataTraveler® Elite G2 to stylowa pamięć flash o pojemności wystarczającej do bezproblemowego przenoszenia filmów, zdjęć i plików służbowych. Ta pamięć zgodna jest ze specyfikacją USB 3.1 Gen 1* (USB 3.0) i oferuje doskonałą wydajność i pozwala oszczędzać czas podczas przenoszenia filmów, zdjęć i innych dużych plików. Metalowa obudowa jest wstrząso- i wodoodporna, co gwarantuje bezpieczeństwo plików w każdej sytuacji. Eleganckie wzornictwo pamięci DataTraveler Elite G2 pasuje świetnie do wszystkich kompatybilnych urządzeń, a zgodność ze starszym standardem USB 2.0 pozwala poczekać z modernizacją do standardu USB 3.0. Pamięć jest objęta pięcioletnią gwarancją, bezpłatną pomocą techniczną i charakteryzuje ją legendarna niezawodność produktów firmy Kingston®. * Osiągnięcie wydajności USB 3.1 Gen 1 wymaga urządzenia hostującego z portem USB 3.0 lub 3.1. Cechy produktu: przenoszenie plików szybsze niż w standardowych urządzeniach USB 3.1 Gen 1 i USB 2.0, wodo- i wstrząsoodporna metalowa obudowa ze zdejmowaną nasadką, wskaźnik LED stanu pamięci..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wałbrzych
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Wałbrzych
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pamięć flash (Pendrive)
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-03-01

Zgłoś naruszenie

Pamięć flash (Pendrive) w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij