Detox SPA Urządzenie do detoksykacji organizmu

850,00 zł

Detox SPA Urządzenie do detoksykacji organizmu - Pozostałe - Wałbrzych
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

NOWY 2022.01.04.
Urządzenie nowe służące do detoxyzacji organizmu.
Zestaw podwójny z pięcioma programami płynną regulacja mocy detoxyzatora i czasem trwania,programy do odchudzania i regeneracji..

Ludzkie ciało gromadzi wszystkie toksyczne substancje i zaczyna gorzej funkcjonować.

Dlaczego?

Toksyny takie jak konserwanty, metale ciężkie czy węglowodory aromatyczne przyczyniają się do ograniczenia prawidłowego funkcjonowania organizmu i blokują różne jego funkcje. Jedną z zauważalnych zmian w Twoim organizmie, których przyczyną mogą być toksyny, jest spowolnienie metabolizmu. Kiedy Twój metabolizm zaczyna zwalniać, szybciej przybierasz na wadze, Twoje włosy częściej wypadają, a skóra staje się mniej elastyczna. Oczyszczanie organizmu, czyli tzw. detox, sprawia, że wyglądamy i czujemy się lepiej, dlatego warto robić to regularnie i świadomie.

Skąd biorą się toksyny w naszym organizmie?

Źródeł toksycznych substancji jest naprawdę wiele, jednak najważniejszym spośród nich jest żywność, którą spożywasz. Wśród najmniej korzystnych dla Twojego zdrowia produktów możemy wymienić:

- żywność wysoko przetworzoną,

- jedzenie bogate w konserwanty i sztuczne barwniki,

- rafinowane mąki,

- cukry,

- mięso i inne produkty pochodzenia zwierzęcego.

Oczywiście to nie wszystko. Życie w wielkim mieście, smog, negatywne emocje, wiele zmartwień i chroniczny stres również sprzyjają odkładaniu się toksyn w Twoich organach wewnętrznych

Toksyny wychodzą stopami

Angielscy lekarze z dr Mary Staggs na czele stworzyli urządzenie oczyszczające ciało.

Urządzenie to w bardzo dużym tempie rozpowszechniane jest po całym świecie, zwłaszcza w renomowanych salonach medycyny naturalnej.

Zasady działania urządzenia do wodnej kąpieli stóp łączy wiedzę współczesnej medycyny konwencjonalnej z podstawami starożytnej medycyny chińskiej, ściślej z teorią meridianów.

Jak wiadomo, mają swoje one zakończenia w stopach, w których znajdują się też receptory (mikrokanały energetyczne) - około 2 tysięcy w każdej.

Na czym polega zabieg?

Stopy zostają zanurzone w wodzie na około 30 minut i poprzez pory - ok. 2000 na każdej stopie, jony przedostają się do organizmu doprowadzając w krótkim czasie zachwiany potencjał komórkowy do właściwego poziomu. W trakcie zabiegu woda zmienia barwę od lekko żółtej do brązowej, a nawet czarnej. Można zauważyć w niej plamy tłuszczu, wyczuć zapach nikotyny. To wyraźny znak, że organizm poprzez skórę pozbywa się niepotrzebnych substancji.

Detoksykacja urządzeniem iionic tox obejmuje całą gamę zanieczyszczeń skumulowanych przez organizm współczesnego człowieka poprzez kontakt z żywnością i skażonym środowiskiem, lub będącym rezultatem nałogów, jak papierosy czy alkohol.

Zapraszam na inne moje aukcje.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 604... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wałbrzych
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Andrzej

Wałbrzych
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 60
Data dodania: 2019-12-01

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Panasonic ER-SB60-S803
539,00 zł
Słupsk

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Andrzej

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij