Sprzedam Worek Bokserski !!!

100,00 zł


Opis

Witam mam do sprzedania praktycznie nowy worek bokserski i solidne wykonanie świetny stan napełniony gotowy do użytku polecam gorąco ( bez karabinków do zaczepu ) odbiór wyłącznie osobisty Ustroń kontakt telefoniczny dziękuję pozdrawiam :)jakieś pytania pisać na oxl wiadomość ps worek cięzki dobrze trzyma dystans i co najważniejsze zamykane na zamki nie wiązania :) materiał ścinki syntetyczne najlepszy materiał do worków bokserskich


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ustroń - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Bielsko-Biała i okolica (pow. m. Bielsko-Biała w śląskim), Ogłoszenia Wodzisław Śląski i okolica (pow. wodzisławski w śląskim), Ogłoszenia Jastrzębie-Zdrój i okolica (pow. m. Jastrzębie-Zdrój w śląskim), Ogłoszenia Żory i okolica (pow. m. Żory w śląskim), Ogłoszenia Czechowice-Dziedzice i okolica (pow. bielski w śląskim), Ogłoszenia Oświęcim i okolica (pow. oświęcimski w małopolskim), Ogłoszenia Połomia i okolica (pow. wodzisławski w śląskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Ustroniu lub w całym województwie śląskim.