Szafka nocna, lite drewno z odzysku, 48 x 35 x 64 cm

854,17 zł

Szafka nocna, lite drewno z odzysku, 48 x 35 x... - Stoliki nocne - Ustka
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ustka
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Ta szafka nocna o eleganckim wyglądzie w stylu retro doda Twojej sypialni wyrafinowanego charakteru. Szafka wykonana jest z litego drewna z odzysku, które ma właściwości różnych gatunków drewna, takich jak mahoń, drewno tekowe, drewno mango, akacja itp. Na powierzchni drewna można zauważyć wgłębienia pozostawione przez gwoździe, śruby i rygle wraz z innymi niedoskonałościami, które podkreślają autentyczność materiału. Wszelkie niedoskonałości świadczą o bogatej historii drewna i nigdy nie są tworzone celowo. Drewno pochodzi z drzew zwalonych w wyniku działania czynników naturalnych, drewnianych łodzi, domów itp. Każdy element tego mebla jest wyjątkowy i nieco różni się od pozostałych. Ślady wcześniejszego użytkowania oraz kunsztowne, całkowicie ręczne wykonanie nadają każdej sztuce niepowtarzalnego wyglądu oraz spektakularnego stylu vintage. Szafka ma 3 szuflady z dużą ilością miejsca do przechowywania różnych przedmiotów. Ważna informacja: kolory poszczególnych szafek mogą się różnić, co sprawia, że każda z nich będzie jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Wysyłka odbywa się losowo.Materiał: lite drewno z odzysku Wymiary: 48 x 35 x 64 cm
(szer. x gł. x wys.) Z 3 szufladami Ręczne wykonanie Waga 12 kg


Produkt możesz zamówić bezpośrednio w sklepie internetowym. Przejdź do oferty poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz więcej informacji na temat produktu oraz dostępnych opcji dostawy w dowolne miejsce w Polsce.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ustka
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Meble i wyposażenie domu)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Stoliki nocne
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-03-09

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij