Tracer FHD WEB007

88,90 zł

Tracer FHD WEB007 - Kamery internetowe - Ugoszcz

Opis

Kamera internetowa TRACER WEB007 To nowatorskie rozwiązanie zaprojektowane dla użytkowników profesjonalnie wykorzystujących telekonferencje, webinary oraz przesyłanie strumieniowe w każdym innym obszarze. Urządzenie umożliwia swobodne przesyłanie dowolnych treści z rozdzielczością: 1080p przy 30 kl./s HD 720p z niezwykłą szybkością 60 kl./s Publikuj z płynnym dźwiękiem, ręcznym ustawianiem ostrości i 120-stopniowym polem widzenia: Kąt widzenia poziomy (H-horisontal): 100 stopni Kąt widzenia pionowy (V-vertical): 90 stopni Kąt widzenia diagonalny (D-diagonal): 120 stopni Kamera internetowa WEB007 została wyposażona w manualne ustawianie ostrości HD oraz czujnik korekcji światła, dzięki któremu doskonale dostosuje się do niemal każdych warunków oświetleniowych, zapewniając niezwykle ostry obraz nawet przy słabym oświetleniu. Kamera posiada doskonałej jakości wbudowany mikrofon, co pozwala na przechwytywanie realistycznego dźwięku, dzięki czemu użytkownicy brzmią bardziej naturalnie i czysto..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ugoszcz
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Ugoszcz
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kamery internetowe
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij