MARATHON TWS MT3595 - Sportowe douszne słuchawki Bluetooth 5.0 TWS, długi czas dzialania do 4 godzin

61,99 zł

MARATHON TWS MT3595 - Sportowe douszne słuchawki... - Słuchawki, mikrofony - Ugoszcz
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ugoszcz
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

MARATHON TWS MT3595 są to słuchawki sportowe Bluetooth 5.0 TWS z wbudowanym mikrofonem, zasilane dwoma wytrzymałymi akumulatorami litowo-polimerowymi (do 4 godzin działania na jednym ładowaniu). Uwolnij swoje ręce i słuchaj muzyki, podcastów, radia internetowego, informacji o kierunkach z GPS podczas pracy, spaceru, treningu czy prowadzenia samochodu. Jest to doskonały zestaw dla osób aktywnych fizycznie! Słuchawki mają wbudowane gniazdo microUSB. Specjalną ładowarką (typu „Y”) dołączoną do zestawu, naładujesz obydwie słuchawki w tym samym czasie. Dzięki umiejscowieniu przycisku odbierania/zakończenia połączenia oraz przycisków regulacji głośności obsługa urządzenia MARATHON TWS MT3595 staje się niezwykle prosta i intuicyjna. Sportowe douszne słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wbudowany czuły mikrofon Łatwe parowanie i obsługa Wygodne pałąki do małżowin usznych Energooszczędny interfejs Bluetooth V5.0+EDR Zgodność z profilami A2DP, HSP, HFP Współpraca z większością interfejsów BT w smartfonach i telefonach komórkowych. Moc transmisji/częstotliwość: Class 2/2.4 Ghz Zasięg transmisji: do 10m Średnica głośników: 15mm Zasilanie: zaawansowany akumulator litowo-polimerowy, do 4 godzin działania na jednym ładowaniu (zależnie od podłączonego urządzenia i poziomu głośności) Ładowanie słuchawek: ok. 2 godzin przy kabel USB typu „Y” Wymiary: 52x40x34mm (pojedyncza słuchawka) Waga słuchawek: 2 x 9g

Przejdź na stronę sklepu i zamów wygodnie produkt z dostawą do domu. Na stronie sklepu znajdziesz też bardziej szczególowe informacje na temat produktu, sposobu dostawy oraz czasu realizacji zamówienia.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ugoszcz
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery, telefony, Sprzęt AGD)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Słuchawki, mikrofony
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-03-12

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery, telefony, Sprzęt AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij