Lokal na wynajem

1 300,00 zł

Szczegóły

Cena za m2:
16.25

Przeznaczenie lokalu:
Handlowo-Usługowe

Pow. lokalu:
70 m2


Opis

W ofercie biura House of Cards posiadamy do wynajęcia lokal 88m2
Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w budynku usługowym na południu Rzeszowa. Lokal do wynajęcia składa się z dużego przestronnego pomieszczenia, przestronnego korytarza, łazienki.
Lokal w chwili obecnej przystosowany pod biura na podłogach płytki , okna PCV.
W lokalu pełne okablowanie elektryczne, telefoniczne oraz dostęp do internetu. W okolicy znajduje się Biedronka, sklepy usługowe oraz przystanek mpk.

Czynsz najmu wynosi 1300zł netto + media

Lokal może zostać odświeżony na potrzeby konkretnego Najemcy.


Zapraszam do kontaktu oraz oglądania 732049954 Tomasz BłażejOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Tyczyn - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Rzeszów (pow. m. Rzeszów w podkarpackim), Ogłoszenia Krosno (pow. m. Krosno w podkarpackim), Ogłoszenia Mielec (pow. mielecki w podkarpackim), Ogłoszenia Jarosław (pow. jarosławski w podkarpackim), Ogłoszenia Dębica (pow. dębicki w podkarpackim), Ogłoszenia Jasło (pow. jasielski w podkarpackim), Ogłoszenia Kraczkowa (pow. łańcucki w podkarpackim)