Nauszne Microsoft LifeChat LX-3000

139,90 zł

Nauszne Microsoft LifeChat LX-3000 - Słuchawki - Tychy

Opis

Microsoft LifeChat LX-3000 Ten wygodny, stereofoniczny zestaw słuchawkowy łączy prostotę instalacji USB z wysoką jakością dźwięku cyfrowego, z którym analogowy nie może się równać. Prowadź wyraźne rozmowy głosowe przez internet, słuchaj muzyki, oglądaj filmy i poznaj pełnię brzmienia, jakie oferują gry. Urządzenie zoptymalizowane pod kątem współpracy z Windows Live Messenger. Urządzenie zintegrowano z programem Windows Live Messenger, dzięki czemu instalacja i użytkowanie stały się jeszcze łatwiejsze. Mikrofon z systemem redukcji szumów. Mikrofon wyposażony w system redukcji szumów automatycznie wychwyci Twój głos, gwarantując czyste brzmienie. Słuchawki wyściełane sztuczną skórą. Teraz możesz słuchać wygodnie całymi godzinami. Giętki kabel o długości 180 cm. Długi i giętki kabel zapewni Ci większą swobodę poruszania się. Wbudowane funkcje sterowania dźwiękiem. Teraz łatwo wyregulujesz poziom głośności. Cyfrowe złącze USB. Cyfrowe USB gwarantuje niezawodność i wysoką jakość dźwięku..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Tychy
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Tychy
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Słuchawki
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Słuchawki nauszne JBL JR310BT Niebieski
178,99 zł
Dąbrowa Górnicza

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij