Działka w Turce/ MR/ 29a

375 000 zł

Działka w Turce/ MR/ 29a - Działki na sprzedaż - Turka
Działka w Turce/ MR/ 29a - Działki na sprzedaż - Turka - zdjęcie 1Działka w Turce/ MR/ 29a - Działki na sprzedaż - Turka - zdjęcie 2Działka w Turce/ MR/ 29a - Działki na sprzedaż - Turka - zdjęcie 3
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Turka
woj. lubelskie

Szczegóły

Powierzchnia:
2900 m2


Opis

Oferowana nieruchomość to atrakcyjnie położona działka zagrodowa w Turce (gm. Wólka).Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami:Powierzchnia: działka o powierzchni 2900 m2, o kształcie zbliżonym do prostokąta (ok. 27x106m), ogrodzona siatką.Media: na działce sieć energetyczna, gazowa, telefoniczna.Droga: wjazd bezpośrednio z asfaltowej drogi publicznej.Przeznaczenie: plan miejscowy, tereny zabudowy zagrodowej - RM (ustalenia szczegółowe), w pasie 14m od drogi fragment przeznaczony na jej poszerzenie - KDGP.Stan prawny: Księga Wieczysta w trakcie zakładania.Okolica: teren płaski, luźna zabudowa, dobry dojazd do Lublina (ok. 15 min.), położenie przy trasie DK82.Zapraszam na prezentację !


::oferta eksportowana z programu mediaRent::Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (81) 584... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Turka
woj. lubelskie

Dane wystawiającego:
Wojciech Gocki
(Biuro Nieruchomości KWADRAT)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-04-29

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Wojciech Gocki
(Biuro Nieruchomości KWADRAT)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij