Działka budowlana Turka- osiedle Borek 646m2

179 000 zł

Działka budowlana Turka- osiedle Borek 646m2 - Działki na sprzedaż - Turka
Zadzwoń / SMS
Napisz

Szczegóły

Powierzchnia:
646 m2


Opis

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 646m2z drogą dojazdową położona w miejscowości Turka - osiedle Borek.Wymiary : 17m x 40mMożliwość zakupu innych działek budowlanych w tej samej lokalizacji o większych areałach. Zapytaj podczas rozmowy !

Działki z dostępem do wszystkich mediówW MPZP działka oznaczona symbolem MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną do II kondygnacji z urządzeniami towarzyszącymi.zasady zagospodarowania działek:

a) dopuszcza się możliwość doinwestowania poszczególnych działek o brakujące elementy zagospodarowania komplementarnego (garaże, miejsca parkingowe, budynki gospodarcze)

b) obowiązuje wymóg bilansowania miejsc parkingowych w ilości 1 miejsce na 1 mieszkanie lub 1 miejsce na 25 m2 pow. usługowej lub biurowej.Na terenach zabudowy jednorodzinnej obowiązują następujące zasady kształtowania zabudowy:

a) pokrycie dachem o spadku powyżej 30.

b) wyklucza się tzw. wysokie podpiwniczenie - poziom podłogi parteru max. 1 m od poziomu terenu: dla zabudowy położonej na skarpach powyższy max.: poziom należy wyznaczać od wyższej rzędnej terenu,

c) wysokość mierzona od poziomu terenu do kalenicy nie może przekraczać 12,00 m,

d) obowiązuje utrzymanie typu istniejącej zabudowy (bliźniacza, szeregowa, wolnostojąca) w ciągach zabudowy,

e.) na terenach zabudowy jednorodzinnej obowiązuje bilansowanie miejsc parkingowych w granicach własnych posesji,

f.) dopuszcza się korektę podziałów wewnętrznych oznaczonych w rysunku planu linią przerywaną - całego terenu wyznaczonego linią rozgraniczającą lub jego części, pod warunkiem zachowania relacji zewnętrznych oraz nienaruszania interesów osób trzecich. Szerokość frontów działek budowlanych nie może być mniejsza niż 12,0 m. , a każda działka musi posiadać dostęp do drogi publicznej.Na terenach MN dopuszcza się:

a) możliwość uzupełnienia funkcji mieszkaniowej o funkcje usług publicznych i komercyjnych poprzez: - wprowadzenie nieuciążliwych usług do budynku mieszkalnego i zmianę sposobu użytkowania jego części, - realizację nieuciążliwych obiektów usługowych wolnostojących w granicach istniejących własności pod warunkiem, że wielkość działki umożliwia ich usytuowanie zgodnie z przepisami prawa budowlanego i nie spowoduje to obniżenia estetyki otoczenia oraz uciążliwości dla działek sąsiednich,

b) możliwość przebudowy i rozbudowy istniejących budynków mieszkalnych,

c) lokalizację sieci i urządzeń infrastruktury technicznej.

d) na terenie miejscowości Turka - osiedle Borek dopuszcza się zabudowę szeregową i bliźniaczą jako formę uzupełniającą zabudowę wolnostojącą.Na w/w terenach ustala się:

a) wielkość działki budowlanej 900 m2 (dla działek nowowydzielanych), chyba, że w rysunku planu pokazano inaczej,

b) maksymalną powierzchnię zainwestowania do 35% całkowitej powierzchni działki - z wyjątkiem terenów istniejącej i realizowanej zabudowy bliźniaczej i szeregowej, na których ustala się możliwość zainwestowania do 50% całkowitej powierzchni działki.Wszystkie działania prowadzone na wyznaczonych terenach MN nie mogą naruszać ustaleń obowiązujących dla stref polityki przestrzennej, na obszarze których są one położone.Zapraszam na prezentację

Patryk Węgliński

510-930-519


::oferta eksportowana z programu mediaRent::.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (81) 584... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Turka
woj. lubelskie

Dane wystawiającego:
Patryk Węgliński
(Biuro Nieruchomości KWADRAT)

Turka
woj. lubelskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 16
Data dodania: 2022-05-31

Zgłoś naruszenie

Zobacz inne nieruchomości

Działki na sprzedaż w okolicy

Patryk Węgliński
(Biuro Nieruchomości KWADRAT)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij