Obiekt magazynowo- produkcyjny przy granicy z UK

345 000 zł

Obiekt magazynowo- produkcyjny przy granicy z... - Hale, magazyny na sprzedaż - Tuchla
Obiekt magazynowo- produkcyjny przy granicy z... - Hale, magazyny na sprzedaż - Tuchla - zdjęcie 1Obiekt magazynowo- produkcyjny przy granicy z... - Hale, magazyny na sprzedaż - Tuchla - zdjęcie 2Obiekt magazynowo- produkcyjny przy granicy z... - Hale, magazyny na sprzedaż - Tuchla - zdjęcie 3Obiekt magazynowo- produkcyjny przy granicy z... - Hale, magazyny na sprzedaż - Tuchla - zdjęcie 4Obiekt magazynowo- produkcyjny przy granicy z... - Hale, magazyny na sprzedaż - Tuchla - zdjęcie 5Obiekt magazynowo- produkcyjny przy granicy z... - Hale, magazyny na sprzedaż - Tuchla - zdjęcie 6Obiekt magazynowo- produkcyjny przy granicy z... - Hale, magazyny na sprzedaż - Tuchla - zdjęcie 7Obiekt magazynowo- produkcyjny przy granicy z... - Hale, magazyny na sprzedaż - Tuchla - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Tuchla
woj. podkarpackie
pow. jarosławski
gm. Laszki

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Szczegóły

Cena za m2:
359.00

Pow. obiektu:
961 m2

Pow. działki:
31 200 m2


Opis

TUCHLA / koło Korczowej w gminie Laszki, woj. Podkarpackim.

Przedmiotem sprzedaży jest zakład magazynowo-produkcyjny składający się z dwóch budynków o pow. 372m2 i 589 m2 znajdujących się na wydzielonej i ogrodzonej części działki nr 229/5 o pow. 1,75 ha (pozostała część działki 1,25 ha to nieużytki rolne). Całość sprzedawanej nieruchomości to: 3,1200 ha, całość powierzchni magazynowo-produkcyjnej to: 961 m2

Nieruchomość świetnie może pełnić funkcje magazynowo - produkcyjne, hodowlane, lub wykorzystywane w ogrodnictwie np. pieczarkarnia.
W skład nieruchomości wchodzą:

1.Budynek wolnostojącym, parterowym pełniącym funkcje budynku produkcyjnego z częścią socjalną o pow. 372,00m2, wykorzystywany dotychczas jako zakład produkcyjny przeróbki drewna i produkcji opakowań drewnianych wraz z infrastrukturą suszarnia drewna, część magazynowa i część produkcyjna oraz zaplecze socjalne składające się z trzech pomieszczeń oraz łazienki i oddzielnego wc.
Obiekt murowany niepodpiwniczony. Dach dwuspadowy drewniany pokryty eternitem falistym, strop drewniany belkowy ocieplony wełną mineralną. W budynku stolarka okienna i drzwiowa drewniana, betonowe posadzki.
Budynek wyposażony w instalację elektryczną - oświetleniowa i siłową, wodno-kanalizacyjną i CO.

2.Budynek produkcyjno- magazynowy o pow. 589,00m2, wolnostojący, parterowy, murowany niepodpiwniczony. Strop drewniany belkowy, ocieplony wełną mineralną. Posadzki betonowe. Okna i drzwi drewniane. Dach dwuspadowy drewniany pokryty eternitem falistym.
Budynek wyposażony w instalację elektryczną - oświetleniowa i siłową, wodno-kanalizacyjną.

3. Wiata magazynowa o pow. 68,6 m2, konstrukcji stalowej zbudowana z rur o średnicy 7 cm , z dachem drewnianym pokrytym papą.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Ogrodzona w części siatką stalową o wysokości 1,5 m na słupkach stalowych z rur obetonowanych.

Gmina Laszki dla obszaru na którym położona jest stanowiąca przedmiot wyceny działka nie posiada ważnego planu miejscowego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego teren, na którym położona jest nieruchomość stanowiąca przedmiot wyceny opisany jest jako obszar rolny.

Miejscowość Tuchla znajduje się w 16 km. od Korczowej, 9 km od drogi międzynarodowej nr 4, 27 km od Jarosławia i 21 km od Lubaczowa.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia .
Osoba prowadząca Edyta Gajdzik
tel. 538 399 959Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 538... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Tuchla
woj. podkarpackie
pow. jarosławski
gm. Laszki

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Edyta Niezgoda-Gajdzik
(NIERUCHOMOŚCI KURPIEL Robert Kurpiel)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Hale, magazyny na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 323
Data dodania: 2018-05-09

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Edyta Niezgoda-Gajdzik
(NIERUCHOMOŚCI KURPIEL Robert Kurpiel)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ