Duży przedwojenny dom jednorodzinny - Trzebiszewo

299 000 zł

Sprzedam dom Trzebiszewo - , pow. 120 m2, działka:  5000 m2
Sprzedam dom Trzebiszewo - , pow. 120 m2, działka:  5000 m2 - zdjęcie 1Sprzedam dom Trzebiszewo - , pow. 120 m2, działka:  5000 m2 - zdjęcie 2Sprzedam dom Trzebiszewo - , pow. 120 m2, działka:  5000 m2 - zdjęcie 3Sprzedam dom Trzebiszewo - , pow. 120 m2, działka:  5000 m2 - zdjęcie 4Sprzedam dom Trzebiszewo - , pow. 120 m2, działka:  5000 m2 - zdjęcie 5Sprzedam dom Trzebiszewo - , pow. 120 m2, działka:  5000 m2 - zdjęcie 6Sprzedam dom Trzebiszewo - , pow. 120 m2, działka:  5000 m2 - zdjęcie 7Sprzedam dom Trzebiszewo - , pow. 120 m2, działka:  5000 m2 - zdjęcie 8
Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Trzebiszewo
woj. lubuskie
pow. międzyrzecki
gm. Skwierzyna

Dom w Trzebiszewie - parametry

Pow. domu:
120 m2

Pow. działki:
5000 m2

Cena za m2:
2491.67

Pokrycie:
Dachówka ceramiczna


Dom na sprzedaż Trzebiszewo - opis nieruchomości

REZERWACJAPrzedmiotem oferty jest jednorodzinny, wolnostojący dom zlokalizowany w miejscowości Trzebiszewo, gm. Skwierzyna.Nieruchomość o powierzchni użytkowej 120 mkw., położona na dużej 50-arowej działce zagospodarowanej w części pod budynek mieszkalny oraz budynki gospodarcze oraz w części na cele rolnicze.Budynek mieszkalny stanowi przedwojenny dom jednorodzinny wybudowany w technologii tradycyjnej z tzw. czerwonej cegły, z dwuspadowym dachem pokrytym dachówką.Dom oferuje 4 różnej wielkości pokoje, przechodnią kuchnię z tradycyjnym piecem, łazienkę razem z WC a także sporej wielkości przedpokój z miejscem na piec na paliwo stałe.Budynek posiada dostęp do mediów takich jak prąd i siła czy sieć wodociągowa. Na działce zlokalizowano szambo o pojemności 6000 l.Za kwestię ogrzewania odpowiada układ centralnego ogrzewania obejmujący swoim działaniem cały dom poza jednym z pokoi. Ogrzewanie oparte jest o tradycyjny piec na paliwo stałe. W pokoju bez instalacji centralnego ogrzewania zlokalizowany jest piec kaflowy.W obrębie łazienki zainstalowano bojler na ciepłą wodę.Nieruchomość wymaga przeprowadzenia prac remontowych, jednak ze względu na powierzchnię oraz układ pomieszczeń oferuje duży potencjał oraz szerokie możliwości zagospodarowania.Na działce znajdują się także trzy budynki gospodarcze. Dwa z nich służą obecnie jako garaże dla sprzętu rolniczego oraz przestrzeń na skład opału - ich powierzchnie zabudowy to 242 i 248 mkw.Trzeci budynek wykorzystywany jest częściowo jako tzw. "pokój letni" wraz z pomieszczeniem mogącym zostać zagospodarowanym jako tzw. "kuchnia letnia" oraz w części jako powierzchnia magazynowa. Jego powierzchnia zabudowy to 119 mkw.W tylnej części, za budynkami gospodarczymi, działka wykorzystywana jest obecnie na uprawy rolne.Nieruchomość godna uwagi również ze względu na lokalizację w niewielkiej miejscowości Trzebiszewo w odległości jedynych 20 minut autem od Gorzowa Wlkp. oraz Skwierzyny.Serdecznie zapraszamy na oględziny nieruchomości na miejscu!W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy także na naszą stronę: modernieruchomosci.plMODER Nieruchomościul. Chrobrego 2466-400 Gorzów Wlkp.OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU DOGODNYCH WARUNKÓW KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY KILKUDZIESIĘCIU BANKÓW.Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)------------

Najważniejsze informacje o domu:
Dom do sprzedania w cenie: 299 000 zł.
Całkowita powierzchnia domu wynosi: 120 m2.
Całkowita powierzchnia działki wynosi: 5000 m25000.
Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie lubuskim, w TrzebiszewieZadaj pytanie do oferty (Sprzedam dom Trzebiszewo - , pow. 120 m2, działka: 5000 m2)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 603... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Trzebiszewo
woj. lubuskie
pow. międzyrzecki
gm. Skwierzyna

Dane wystawiającego:
Sławomir Moder
(MODER Nieruchomości s.c.)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Domy na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 23
Data dodania: 2021-01-25

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sławomir Moder
(MODER Nieruchomości s.c.)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij