Ogłoszenie jest nieaktualne

Karton przeprowadzkowy klapowy 600x400x400mm

60,00 zł


Opis

SKLEP INTERNETOWY www.mgbox.pl

TEL: 62 79 12 355

EMAIL: [email protected]

Realizujemy również zamówienia indywidualne.

KLASYCZNE, UNIWERASLNE PUDŁKO KLAPOWE

10szt/kpl - 60zł brutto, dostawa GRATIS

Klasyczne, uniwersalne pudło klapowe, które można wykorzystać do przeprowadzki, czy też do porządków w domu lub firmie.
Podana cena jest ceną za komplet, który zawiera 10 szt. kartonów klapowych.

Wymiar pudeł, to: 600 x 400 x 400 mm, dzięki czemu idealnie pasują do ułożenia na palecie. Jest to niezwykle ważna cecha, ponieważ pozwala to zaoszczędzić i wykorzystać bardzo dobrze miejsce podczas transportu.

Karton wykonany jest z tektury fala B, czyli tektury 3-warstwowej.
Komplet kartonów klapowych przesyłany jest w formie rozłożonej, opakowany w mocny karton, aby zabezpieczyć go przed uszkodzeniem. Montaż gotowego pudełka jest niezwykle prosty. Bardzo ułatwia to także nadrukowana instrukcja. Pudełka klapowe, dzięki swojej konstrukcji wymagają użycia taśmy klejącej, do zaklejenia spodu, a po zakończonym pakowaniu również góry pudełka.

Karton o jednolitej powierzchni posiada bardzo dużo miejsca na opis zawartości, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Pudełka można również wygodnie układać jeden na drugim.


Trzcinica - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Rybnik i okolica (pow. m. Rybnik w śląskim), Ogłoszenia Brzeg i okolica (pow. brzeski w opolskim), Ogłoszenia Jaworzno i okolica (pow. m. Jaworzno w śląskim), Ogłoszenia Wieluń i okolica (pow. wieluński w łódzkim), Ogłoszenia Oleśnica i okolica (pow. oleśnicki w dolnośląskim), Ogłoszenia Jelcz-Laskowice i okolica (pow. oławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Kluczbork i okolica (pow. kluczborski w opolskim)