Wyjątkowa działka w Troszynku

1 263 000 zł

Działka budowlana Troszynek sprzedam, pow. 42 100 m2  (4.21ha), uzbrojona
Działka budowlana Troszynek sprzedam, pow. 42 100 m2  (4.21ha), uzbrojona - zdjęcie 1Działka budowlana Troszynek sprzedam, pow. 42 100 m2  (4.21ha), uzbrojona - zdjęcie 2Działka budowlana Troszynek sprzedam, pow. 42 100 m2  (4.21ha), uzbrojona - zdjęcie 3Działka budowlana Troszynek sprzedam, pow. 42 100 m2  (4.21ha), uzbrojona - zdjęcie 4Działka budowlana Troszynek sprzedam, pow. 42 100 m2  (4.21ha), uzbrojona - zdjęcie 5Działka budowlana Troszynek sprzedam, pow. 42 100 m2  (4.21ha), uzbrojona - zdjęcie 6Działka budowlana Troszynek sprzedam, pow. 42 100 m2  (4.21ha), uzbrojona - zdjęcie 7Działka budowlana Troszynek sprzedam, pow. 42 100 m2  (4.21ha), uzbrojona - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Troszynek
woj. zachodniopomorskie
pow. kamieński
gm. Wolin

Działka w Troszynku - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Polna

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
30.00

Powierzchnia:
42 100 m2

Ogrodzenie:
Nie

Dostępne media:

Kanalizacja - eko oczyszczalnia
Kanalizacja - szambo
Prąd
Woda - studnia
Woda miejska - w drodze

Kształt działki:
Prostokąt

Klasa gleby:
IV b


Działka budowlana na sprzedaż, Troszynek - opis nieruchomości

Witam serdecznie!

Mam do sprzedania działkę bezpośrednio od właściciela bez pośredników w malowniczym Troszynie (Gmina Wolin, powiat Kamieński, województwo Zachodniopomorskie).
Działka znajduje się przy drodze krajowej nr 3 (która jest częścią drogi europejskiej E65 - więc podróż do Szwecji lub Grecji nie jest żadnym problemem), ok. 7km od Wolina, 16km od Kamienia Pomorskiego i 48km od Szczecina.
Niezwykłym atutem tej okolicy jest znajdujące się tuż obok jezioro Ostrowo, przy którym przechodzi niebieski pieszy Szlak nad Zalewem Szczecińskim i Dziwną, a także liczne ścieżki rowerowe i piesze.
Dla entuzjastów natury znajduje się tu pomnik przyrody w postaci dębu szypułkowego pod patronatem leśnictwa Troszyn, a dla lubiących spędzać aktywnie czas - Ostoja Penderoza z możliwością jazdy konnej oraz Game City Centrum w niedalekim Ładzinie.
A może są Państwo spragnieni kultury i nietuzinkowego sąsiedztwa? Znajdujący się na północ Troszyn oferuje kilka obiektów historycznych wpisanych do rejestru zabytków, natomiast na południu w Mierzęcinie znajduje się pałac myśliwski wraz z przyległymi do niego ogrodami - nie każdy jest w stanie pochwalić się takim sąsiadem ;)

Masz już plan jak podzielić działkę? Przy ustalonej minimalnej powierzchni 1500 m2 każdej nowo podzielonej działki, 7m wysokości zabudowy, maksymalnie 10% powierzchni zabudowy, minimalnie 30% powierzchni biologicznie czynnej, a dodatkowo 5% powierzchni na gastronomię oraz handel otwiera się przed Tobą cały wachlarz możliwości inwestycyjnych.
Teren jest uzbrojony - nie będą Państwo tracić czasu na długie, żmudne, a przez co niezwykle drogie procedury podłączenia działki pod media. Do działki zapewniony został dostęp do mediów i sieci:
- wodnej, z istniejących i projektowanych wodociągów grupowych i zbiorowych zasilanych z ujęcia wody w Zagórzu, Recławiu, Rzeczynie, Mierzęcinie i Piaskach Wielkich.
- kanalizacyjnej - odprowadzanie ścieków sanitarnych projektowaną kanalizacją sanitarną grupową grawitacyjno - tłoczną do istniejącej oczyszczalni ścieków w Wolinie i Piaskach Wielkich. Do czasu realizacji zagospodarowania terenu zgodnie z planem dopuszcza się odprowadzenie ścieków sanitarnych do szczelnych zbiorników bezodpływowych.
- gazowej - z istniejących i projektowanych gazociągów średniego ciśnienia, zasilanych z istniejącej stacji redukcyjno - pomiarowej I° w Jarszewku (gm. Stepnica).
- ciepłowniczej - na terenie istniejącej i projektowanej zabudowy ustala się zasilanie w ciepło z lokalnych kotłowni opalanych paliwem ciekłym - olej opałowy, paliwo gazowe lub elektrycznie. Dopuszcza się inne, alternatywne Ÿźródła energii jako wspomagające, pod warunkiem stosowania rozwiązań nie powodujących pogorszenia stanu środowiska naturalnego.
- elektroenergetycznej - ustala się zasilanie terenów objętych zmianami planu, w energię elektryczną z istniejących i projektowanych stacji transformatorowych 15/0,4 kV zasilanych napowietrznymi liniami elektroenergetycznymi SN.
- telekomunikacyjnej - obsługa telekomunikacyjna przez centralę telefoniczną w Wolinie i sieć telefoniczną rozdzielczą kablową.
Całość terenu objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznacza to, że wypis i wyrys otrzymają Państwo maksymalnie do miesiąca czasu (nie trzeba czekać długich miesięcy na ustalenie Decyzji o Warunkach Zabudowy), tym samym jeśli chcą Państwo się budować - można zrobić to jeszcze w tym roku, od zaraz!

(Uchwała nr XXXVIII/355/2002 z dnia 23 lutego 2002r.:
http://www.szczecin.uw.gov.pl/systemfiles/articlefiles/195/(20110614.152115).28-2002.pdf, s. 43)

Przeznaczenie działki zostało określone jako zabudowa rekreacyjna, budownictwo jednorodzinne, drogi wewnętrzne oraz teren zieleni urządzonej - czyli wszystko, co jest Państwu potrzebne do spełniania swoich marzeń.

Istniejąca zabudowa znajduje się ok. 20m od północnej granicy działki.

https://www.youtube.com/watch?v=b-l3We4aQxI&t=9s

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 1 263 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 42 100 m2 (4.21ha).
Dostępne media: Woda, Prąd, Kanalizacja.
Nieruchomość położona jest w województwie zachodniopomorskim, w Troszynku.
Dojazd do działki drogą polną


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 663... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Troszynek
woj. zachodniopomorskie
pow. kamieński
gm. Wolin

Dane wystawiającego:
Paulina

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 792
Data dodania: 2017-07-12

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Paulina

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ