MICHELIN Pilot Super Sport 255/40R18 99Y XL FR * (letnie)

1 344,41 zł

MICHELIN Pilot Super Sport 255/40R18 99Y XL FR... - Opony do aut osobowych - Toruń

Szczegóły

Producent:
Michelin

Szerokość:
255 mm

Profil:
40

Średnica:
18"


Opis

MICHELIN Pilot Super Sport to letnia opona opracowana specjalnie dla seryjnie produkowanych samochodów sportowych oraz pojazdów tuningowanych, o bardzo wysokich osiągach. Została skonstruowana w oparciu o doświadczenie nabyte podczas wyścigów wytrzymałościowych, by dostarczać najbardziej ekscytujących wrażeń z jazdy. Do powstania tej zaawansowanej technologicznie opony przyczyniło się doświadczenie zdobyte w 24 godzinnych wyścigach Le Mans, gdzie MICHELIN zwyciężało 14 razy z rzędu. Innowacyjność tej opony to, przede wszystkim technologie, za sprawą których powstała. Dzięki opasaniu Twaron osiągnięto większą stabilność opony przy bardzo dużych prędkościach. Dzieje się to za sprawą zmiennych naprężeń, poprzez które opasanie zaciska czoło bieżnika bardziej niż barki opony. Siła odśrodkowa jest efektywniej opanowywana, a nacisk na podłoże jest rozkładany jeszcze bardziej równomiernie. MICHELIN PIilot Super Sport to także technologia podwójnej mieszanki, nazywana BI-COMPOUND. Zastosowano tutaj innowacyjne rozmieszczenie 2 różnych mieszanek gumy na wewnętrznej i zewnętrznej stronie bieżnika: na stronie zewnętrznej to unikalny, wzmocniony sadzą elastomer opracowany specjalnie na 24-godzinne wyścigi Le Mans. Wynikiem takiego rozwiązania jest ekstremalna wytrzymałość i stabilność nawet podczas pokonywania najostrzejszych zakrętów. Strona wewnętrzna bieżnika skonstruowana została przy użyciu elastomerów najnowszej generacji, które przecinają film wodny i zapewniają wyjątkową przyczepność dzięki przyleganiu do najmniejszych nierówności nawierzchni. Trzecią, równie istotną technologią, którą MICHELIN posłużyło się do zoptymalizowania sterowności pojazdu jest VARIABLE CONTACT PATCH 2.0 - umiejętność dostosowywania się opony do jakości podłoża. Mimo tego, że kształt powierzchni opony mającej kontakt z podłożem zmienia się na zakrętach, to obszar gumy pozostający na nawierzchni pozostaje taki sam. MICHELIN Pilot Super Sport została opracowana przy użyciu programów do symulacji cyfrowej stosowanych w aeronautyce i przemyśle motoryzacyjnym. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych narzędzi, siły nacisku i rozkładają się równomiernie na całym obszarze kontaktu opony z podłożem.

UWAGA oferta dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego - lokalny sklep może nie posiadać danego produktu na stanie. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz na stronie sklepu.
Zależy Ci na czasie? Większość produktów może być u Ciebie już w 24h, a niektóre jeszcze szybciej!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Toruń
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Części motoryzacyjne
(Inter Cars)

Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Opony do aut osobowych
(w dziale: Motoryzacja)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Opony do aut osobowych w okolicy

Części motoryzacyjne
(Inter Cars)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij