Następne

Liceum Ogólnokształcące SKK Toruń Czesne 0 zł

1,00 zł


Opis

Bezpłatne zaoczne Licea Ogólnokształcące dla Dorosłych.
Przyjmujemy (bez ograniczenia wieku) absolwentów
po Zasadniczej Szkole Zawodowej, Szkole Podstawowej, Gimnazjum.
Poziom zajęć dostosowany dla dorosłych.
Przerwałeś naukę? Chcesz zmienić LO? Przyjmujemy też na I, II, III, IV, V i VI semestr z wszystkich Szkół Średnich dla Młodzieży i Dorosłych. Zajęcia w centrum Torunia w siedzibie SKK (58 sal pracowni laboratoriów).
U nas uczą się całe rodziny. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego słuchacza - pomagamy pogodzić szkołę z życiem zawodowym i prywatnym. Bezstresowe zajęcia, przyjaźni nauczyciele, rodzinna atmosfera - to standardy, które składają się na sukcesy Absolwentów SKK. Nauczamy od 24 lat - zaufało nam 44 000 słuchaczy, którzy ukończyli SKK.
Przyjmujemy również zgłoszenia pracodawców. Najlepsze Liceum dla Dorosłych w Polsce według opinii Kuratorium Oświaty. Absolwenci po Szkole Zawodowej od razu przyjmowani są na III semestr szkoły średniej w ten sposób nauka trwa tylko 2 lata Zapraszamy!
SKK Toruń Szosa Chełmińska 17 (III piętro)
Centrum Torunia
tel. 695 390 490
e-mail: [email protected]


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne