IAMS Delights Adult Rybne smaki - Rybne smaki w galarecie, 12 x 85 g

24,80 zł

IAMS Delights Adult Rybne smaki - Rybne smaki... - Karmy dla kotów - Toruń

Opis

IAMS Delights Mięsne smaki zapewnia Twojemu kotu zróżnicowane kompozycje smakowe w galarecie lub w sosie, które składają się z mięs oraz warzyw. Ta wysokowartościowa karma dostarczy Twojemu pupilowi wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Skład oparty jest na wieloletnich badaniach i zorientowany jest na naturalne potrzeby żywieniowe zwierząt. Wszystkie warianty karmy IAMS Delights dostarczają białek pochodzenia zwierzęcego. Innowacyjna karma IAMS Delights wyróżnia się wysoką zawartością białka zwierzęcego, a dzięki temu się wysoką akceptacją. Wszystkie warianty smakowe są lekkostrawne i zawierają wiele witamin i minerałów. Produkcja odbywa się pod ścisłą kontrolą jakości. IAMS Delights Adult Rybne smaki w galarecie składa się z następujących smaków: 3 x Tuńczyk i śledź 3 x Makrela i fasola zielona 3 x Łosoś i pstrąg 3 x Ryby morskie i groch IAMS Delights Adult Rybne smaki w sosie składa się z następujących smaków: 3 x Tuńczyk i groch 3 x Makrela i pstrąg 3 x Łosoś i dorsz 3 x Ryby morskie i zielona fasola IAMS Delights Adult w skrócie: Wysokojakościowa, pełnoporcjowa karma mokra dla dorosłych kotów. Wysoka zawartość mięsa: zapewnia wysoką zawartość białka zwierzęcego. Doskonały smak: pyszne połączenie mięsa i warzyw. Karma zbilansowana: kot otrzymuje wszystkie niezbędne substancje odżywcze. Lekkostrawność: z dobrze przyswajalnych składników. Wysoka jakość: stałe kontrole jakości - od momentu wyboru składników, do momentu pakowania.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Toruń
woj. kujawsko-pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij