Herrmann's Czyste Mięso karma uzupełniająca, konina - 6 x 400 g

77,80 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Herrmann's Czyste Mięso karma uzupełniająca,... - Karmy dla kotów - Toruń

Dane kontakowe zostały ukryte.


Opis

Coraz więcej kotów i psów cierpi na liczne niestrawności i alergie pokarmowe. Konina jako źródło białka nie wchodzi często w skład produkowanych karm dla zwierząt. Dlatego karma ta w połączeniu z odpowiednim źródłem węglowodanów może stanowić idealną dietę dla zwierząt cierpiących na alergię pokarmową lub niestrawność. Herrmann's to idealne uzupełnienie codziennej diety. Karma Herrmann's, której jedynym źródłem białka stanowi konina może być podawana jako uzupełnienie diety, w celu zapobiegnięcia-, wyleczenia alergii pokarmowych, jako dieta zdrowotna. Herrmann's Konina karma uzupełniająca to szczególnie wysokowartościowa karma - o podpartej certyfikatem wysokiej jakości. Mięso wchodzące w skład karmy pochodzi z kontrolowanych farm, z hodowli zgodnej z rytmem i warunkami życia właściwymi dla danego gatunku. Wyłącznie mięsna puszka firmy Herrmann's jest idealna dla psów, w żywieniu których należy zredukować z podawania węglowodanów i błonnika, lub których pokarm wzbogacany jest świeżymi warzywami we własnym zakresie. Herrmann's Konina karma uzupełniająca może być podawana jako uzupełnienie diety, w celu zapobiegnięcia-, wyleczenia alergii pokarmowych, jako dieta zdrowotna. Węglowodany oraz błonniki pokarmowe mogą wedle uznania zostać dodane do karmy Herrmann's Konina Karma Herrmann's Konina jest szczególnie lekkostrawna oraz wysoce akceptowana. Konina w karmie Herrmann's jest idealnym źródłem białka dla alergicznych i wrażliwych na pokarm zwierząt Tylko jedno źródło białka czyni karmę Herrmann's Konina najbardziej odpowiednią podczas diet zdrowotnych Herrmann's karma mokra wytwarzana jest bardzo starannie , z zachowaniem witamin i składników mineralnych wchodzących w skład stosowanych do produkcji surowców. Karma Herrmann's nie zawiera sztucznych konserwantów i innych składników sztucznych. Karma Herrmann's bazuje wyłącznie na wysokowartościowych, niemodyfikowanych składnikach, nie zawiera spulchniaczy, wzmacniaczy smaku czy aromatów sztucznych, dlatego należy do karm wydajniejszych od konwencjonalnych karm. Firma Herrmann's wyznaje zasadę, iż wszystkie zwierzęta mają prawo do życia w warunkach zgodnych z rytmem i warunkami życia właściwymi dla ich gatunku – również zwierzęta rzeźne. Dlatego też mięso zastosowane do produkcji karm pochodzi wyłącznie z farm ekologicznych prowadzących hodowle tych zwierząt zgodne z tymi założeniami. Filozofia firmy odzwierciedla się bezpośrednio w jakości produktów firmy Herrmann's: karmy te nie są obciążone antybiotykami czy też wysoką ilością hormonów, typowych dla mięsa pochodzącego ze zwykłych ubojni. Herrmann's karma dla psa jest posiłkiem dla wszystkich psów, nadaje się przy tym szczególnie dla tych, które cierpią na nadwrażliwość pokarmową i alergie. Zdrowa karma czyni psa szczęśliwym - to motto przewodnie firmy Herrmann's.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Toruń
woj. kujawsko-pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij