Fotel obrotowy do komputera Mosbi - popiel + czarny

448,00 zł

Fotel obrotowy do komputera Mosbi - popiel + czarny - Krzesła biurowe - Toruń

Opis

Spędzasz sporo czasu przy komputerze? Lubisz serfować po internecie, oglądać filmy i czytać e-booki? A może zdarza Ci się też pracować na laptopie? W obu przypadkach potrzebujesz wygodnego fotela, który pozwoli Ci przebywać wiele godzin w pozycji siedzącej bez negatywnego wpływu na Twoje zdrowie. Niewątpliwie takim fotelem jest nowy projekt marki Elior - przepiękny i komfortowy fotel Mosbi. Poznaj go bliżej i przekonaj się ile dobrego może Ci dać.  Dostosowany do Twoich potrzeb W dzisiejszym świecie coraz więcej osób spędza ogromną ilość czasu przy biurku. Czy to podczas pracy, przeglądania internetu czy nauce, nasz kręgosłup i postawa narażone są na wielki wysiłek, który często kończy się schorzeniami, bólami i złym samopoczuciem. Widząc to, marka Elior wychodzi na przeciw takim problemom i tworzy meble, które pozwolą uniknąć takich sytuacji. Dzięki temu dziś możemy zaproponować Ci niezwykły fotel Mosbi, który pomoże Ci w codziennych zajęciach i sprawi, że czas spędzony przy

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Toruń
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Krzesła biurowe
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-05-29

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Krzesło biurowe Award
409,00 zł
Rypin
Fotel Vire
339,00 zł
Ełk

Krzesła biurowe w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij