Czarna industrialna lampa podłogowa - S571-Xara

698,00 zł

Czarna industrialna lampa podłogowa - S571-Xara - Lampy stojące - Toruń

Opis

Jaki styl jest najlepszy? Nowoczesny, skandynawski a może glamour? Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Każdy z nich ma swój urok i grono swoich fanów. A czy można stwierdzić jaki styl obecnie bije rekordy popularności? Z pewnością jest nim niezwykły, enigmatyczny styl loftowy. Jeśli i Ty jesteś jego wielkim fanem, to musisz poznać industrialną lampę podłogową S571-Xara marki Lumes. Styl loftowy rządzi się swoimi prawami. Przestronne wnętrza, proste i minimalistyczne formy, solidne i surowe materiały. Przestrzenie te dają poczucie wolności, swobody oraz niczym niezmąconej harmonii. Jeśli i Ty chcesz w ten sposób urządzić swoje lokum, wcale nie musisz kupować starej fabryki. Możesz przemycić do swojego wnętrza odrobinę industrialnego charakteru! Jak? Z pomocą oświetlenia. Idealnym rozwiązaniem będzie lampa S571-Xara - kwintesencja stylu loftowego. Dzięki swojemu oryginalnemu designowi stworzy we wnętrzu specyficzny klimat, charakterystyczny właśnie dla loftu. Surowa

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Toruń
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Lampy stojące
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2022-05-29

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Lampy stojące w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij