8in1 Delights kółeczka do żucia - 119 g, 3 szt.

19,80 zł

8in1 Delights kółeczka do żucia - 119 g, 3 szt. - Przysmaki dla psów - Toruń

Opis

8in1 Delights zapewnia kombinację przysmaku do żucia, smakołyku-nagrody i pielęgnacji zębów w jednym. Wyśmienite mięso z kurczaka w środku, a na zewnątrz wysokiej jakości skóra wołowa do żucia zaspokoją wszystkie życzenia Twojego psa. Dzięki tej warstwowej strukturze mięsa zabawa gwarantowana jest do ostatniego kęsa. Przysmak ten produkowany jest z wysokowartościowych składników, bez sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku, a przy tym zawiera tylko 2,5% tłuszczu. Bawiąc się, Twój pies może jednocześnie zaspokoić swoją naturalną potrzebą żucia i wzmocnić przy tym mięśnie szczęki. Dodatkowo długotrwałe żucie pobudza krążenie krwi w dziąsłach i pielęgnuje zęby. 8in1 Delights kółeczka do żucia w skrócie: Przysmak do życia dla psów ras średnich i dużych. Idealny jako nagroda lub przekąska między posiłkami. Z pysznym kurczakiem owiniętym jędrną skórą wołową. Żucie i podgryzanie może korzystnie wpływać na zdrowie zębów. Niskotłuszczowe: tylko 2,5% tłuszczu. Bez sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Toruń
woj. kujawsko-pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij