Terakotowy stolik z mozaikowym blatem - Cadix

208,00 zł

Terakotowy stolik z mozaikowym blatem - Cadix - Kwietniki - Tomaszów Mazowiecki

Opis

Co robisz kiedy przypadkiem zbijesz ceramiczny kubek lub talerz? Nie musisz mówić jakich wtedy używasz słów, chodzi raczej o to, co robisz z kolorowymi odłamkami? Bo w Barcelonie z potłuczonych naczyń robią fantastyczne, kolorowe mozaiki. W firmie Elior zresztą też! Kiedy w naszej kuchni potłukły się (podobno przypadkiem) wszystkie kubki, designerka Marta w ramach uprawiania upcyklingu i doskonalenia katalońskiej sztuki układania mozaiki, zaprojektowała serię wyjątkowych stolików ogrodowych Cadix. Cadix – południowy klimat w Twoim wnętrzu! W południowym rytmie Stolik ogrodowy Cadix marki Elior to unikatowy kwietnik, który powstał z inspiracji iberyjską sztuką dekoracji i południowym stylem życia. Cadix to kwintesencja ponadczasowej jakości, funkcjonalności i uniwersalizmu utrzymana w kolorowej śródziemnomorskiej stylistyce. Ponadczasowa forma stolika bazuje na stabilnej metalowej podstawie w formie finezyjnie wygiętych nóg. Na stylowych, smukłych nogach opiera się okrągł

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Tomaszów Mazowiecki
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Tomaszów Mazowiecki
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kwietniki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2021-09-09

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Kwietniki w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij