Męska Panasonic Professional ER-GP22-K801

369,00 zł

Męska Panasonic Professional ER-GP22-K801 - Strzyżenie włosów - Tomaszów Mazowiecki

Opis

Trymer do włosów i brody, Panasonic, ER-GP22 Dodatkowe ostrze do precyzyjnych linii i stylizacji Dodatkowe ostrze umożliwia wycinanie ostrych linii i szczegółowych wzorów, ułatwiając osiągnięcie niepowtarzalnych stylizacji. Nowe ostrza tnące bardzo blisko ciała Dzięki nowym, udoskonalonym ostrzom długość trymowania jest o około 40% mniejsza niż w modelu tradycyjnym*¹. Efektem jest wyjątkowo precyzyjne golenie. *¹ W porównaniu z modelem Panasonic ER-PA11. Stan na styczeń 2016 roku zgodnie z testami przeprowadzonymi przez firmę Panasonic. Dzięki nowym, udoskonalonym ostrzom długość trymowania jest o około 40% mniejsza niż w modelu tradycyjnym*¹. Efektem jest wyjątkowo precyzyjne golenie. *¹ W porównaniu z modelem Panasonic ER-PA11. Stan na styczeń 2016 roku zgodnie z testami przeprowadzonymi przez firmę Panasonic. Ergonomiczna konstrukcja, która ułatwia użytkowanie Gładka, zakrzywiona i ergonomiczna obudowa i przeciwpoślizgowy uchwyt zapewniają wygodne trymowanie, gwarantując maksimum kontroli. Wygodna podstawka do ładowania W celu naładowania wystarczy umieścić urządzenie w podstawce ładującej. Łatwo je wyjąć i z powrotem umieścić w podstawce, tak więc ładowanie jest możliwe nawet, gdy pracujesz. Czerwona kontrolka wskazuje rozładowanie baterii, a zielona, że trwa ładowanie. Dwie nasadki z grzebieniami Dołączone nasadki z grzebieniami 3 mm i 6 mm ułatwiają regulację długości strzyżenia. Wygodna obsługa bezprzewodowa Bateria wystarcza na 40 minut bezprzewodowego trymowania, a jej pełne naładowanie zajmuje 8 godzin..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Tomaszów Mazowiecki
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Tomaszów Mazowiecki
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Strzyżenie włosów
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 14
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij