Silnik Mercedes Atego 1218

4 290,00 zł

silnik Mercedes Atego 1218 - Silniki kompletne - Tomaszów Lubelski
silnik Mercedes Atego 1218 - Silniki kompletne - Tomaszów Lubelski - zdjęcie 1silnik Mercedes Atego 1218 - Silniki kompletne - Tomaszów Lubelski - zdjęcie 2silnik Mercedes Atego 1218 - Silniki kompletne - Tomaszów Lubelski - zdjęcie 3silnik Mercedes Atego 1218 - Silniki kompletne - Tomaszów Lubelski - zdjęcie 4silnik Mercedes Atego 1218 - Silniki kompletne - Tomaszów Lubelski - zdjęcie 5
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Tomaszów Lubelski
woj. lubelskie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Rodzaj pojazdu:
ciężarowy/dostawczy

Marka:
Mercedes - Benz


Opis

Silnik Mercedes Atego OM904 bez Ad Blue kompletny z komputerem sterownika Pochodzi z auta rocznik 2001 o mocy 180KM, 1218. Mercedes cały lub na części. Stan bardzo dobry, silnik w pełni sprawny Posiadam wiele innych części do tego modelu skrzynia, rama, most, oś przód, wał, resory, zwolnice, koła, piasty lub w całości do uzgodnienia.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 788... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Tomaszów Lubelski
woj. lubelskie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Marian

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Silniki kompletne
(w dziale: Motoryzacja)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2021-06-05

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Marian

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij