Czarne biurko dla gracza - Edos 3X

388,00 zł

Czarne biurko dla gracza - Edos 3X - Biurka - Tczew

Opis

Gry komputerowe - Twoja największa pasja. Godzinami spędzasz czas na komputerze przenosząc się w wirtualny świat pełen magii i niezwykłych doznań. Pozwala Ci to choć na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości i poczuć smak adrenaliny podczas wykonywanych misji. Czy przyjemność, jaką wtedy odczuwasz da się porównać z czymś innym? A może Twój komfort gry mógłby być jeszcze większy? Myślałeś o tym? Jeśli nie, to koniecznie musisz poznać nowoczesne biurko gamingowe Edos 3X marki Elior! Komfort, na jaki zasługujesz Jeśli jesteś zapalonym graczem to z pewnością posiadasz wygodny fotel, dzięki któremu czujesz się zrelaksowany. To on zapewnia Ci wygodną pozycję i większe doznania podczas grania. Czy jednak zdajesz sobie sprawę z tego, że Twój komfort w głównej mierze zależy od biurka? Jeśli jest małe i niefunkcjonalne to bądź pewien, że jakość Twojego grania drastycznie spadnie. Aby zorganizować idealną przestrzeń do spełniania swojej pasji potrzebne Ci będzie odpowiednie biurko. T

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Tczew
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Tczew
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Biurka
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2021-08-17

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Biurka w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij