Usługi parkieciarskie


Opis

Oferujemy kompleksowe prace związane z układaniem, szlifowaniem bezpyłowym, bejcowaniem, olejowaniem i lakierowaniem parkietu i deski podłogowej, czyszczeniem układaniem i konserwacją tarasów. W naszych usługach znajdziesz również odnawianie schodów, montaż listwy przypodłogowych, i wykończeniowych, montaż paneli podłogowych, oraz innych gotowych materiałów dostępnych na rynku. Zapraszamy również do naszego salonu. Jednym słowem oferujemy wszystko co jest potrzebne Twojej drewnianej podłodze. Firma istnieje od 1990 r. Certyfikowany parkieciarz "Bona". Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń i umów się z nami na konsultacje.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Tarnowo Podgórne - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Poznań i okolica (pow. m. Poznań w wielkopolskim), Ogłoszenia Komorniki i okolica (pow. poznański w wielkopolskim), Ogłoszenia Golęczewo i okolica (pow. poznański w wielkopolskim), Ogłoszenia Owińska i okolica (pow. poznański w wielkopolskim), Ogłoszenia Luboń i okolica (pow. poznański w wielkopolskim), Ogłoszenia Środa Wielkopolska i okolica (pow. średzki w wielkopolskim), Ogłoszenia Jerzykowo i okolica (pow. poznański w wielkopolskim)