Przyłącze Gardena Premium Lanca 18336-20

119,00 zł

Przyłącze Gardena Premium Lanca 18336-20 - Węże, taśmy kroplują... - Tarnów

Opis

GARDENA Premium lanca zraszająca ma długość 90 cm i umożliwia podlewanie roślin, do których bez jej pomocy nie można dosięgnąć. Dzięki połączeniu elementów z metalu i tworzywa sztucznego lanca zraszająca jest solidna i wytrzymała. Ergonomiczne elementy uchwytu wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego są przyjemne w dotyku i zapewniają pewny chwyt. Trzy rodzaje strumienia: natryskowy, zraszający i punktowy. Rodzaj strumienia można łatwo ustawiać odpowiednio do potrzeb. Miękki pierścień ochronny z tworzywa sztucznego na głowicy zraszacza zabezpiecza ją przed uszkodzeniami. Lanca zraszająca jest łatwa w użyciu - wszystkie przyciski funkcji można wygodnie obsługiwać jedną ręką. Przepływ wody można bezstopniowo regulować lub zupełnie zamknąć, co pozwala dostosowywać ilość wody do potrzeb roślin. Możliwość zawieszenia zapewnia oszczędność miejsca. Lanca zraszająca Premium gwarantuje maksymalny komfort pracy podczas podlewania.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Tarnów
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Tarnów
woj. małopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Węże, taśmy kroplujące, zraszacze
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-03-06

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij