Podłogowy Xblitz AERO PRO

199,00 zł

Podłogowy Xblitz AERO PRO - Wentylatory i klimatyzery - Tarnów

Opis

Wentylator bezprzewodowy, Xblitz, Aero Pro DESIGN Xblitz Aero Pro to wielofunkcyjny wentylator, który możesz zabrać ze sobą wszędzie. Urządzenie jest lekkie i poręczne, dzięki czemu może towarzyszyć Ci w każdej podróży. Aby naładować wentylator, wystarczy podłączyć go do gniazdka zasilania z użyciem przewodu USB typu C oraz adaptera. MOBILNOŚĆ Wiatrak Xblitz Aero Pro możesz złożyć i bez problemu przenieść w miejsce, w którym potrzebujesz ochłodzenia. Dzięki teleskopowemu ramieniu urządzenia możesz rozłożyć je zarówno w rogu pokoju, jak i na swoim biurku. Nachylenie ramienia oraz wentylatora możesz dostosować do swoich potrzeb. ZABIERZ GO WSZĘDZIE Do biura, do mieszkania czy pod namiot — Xblitz Aero Pro może przynieść Ci powiew świeżości wszędzie! Wentylator posiada wbudowany akumulator, dzięki któremu nie potrzebujesz gniazdka zasilania, by cieszyć się chłodnym podmuchem powietrza. KOMFORTOWY SEN Przenośny wiatrak Xblitz Aero Pro działa bardzo cicho, dzięki czemu możesz używać go, nawet gdy śpisz. Dzięki specjalnej funkcji programowania czasu pracy możesz ustawić okres, po którym wiatrak automatycznie się wyłączy. Jeżeli potrzebujesz nocnej lampki, postaw wiatrak koło Twojego łóżka — podświetlona podstawa urządzenia sprawdzi się idealnie! TRYBY NAWIEWU Xblitz Aero Pro ma aż cztery tryby działania. Wiatrak może przynieść Ci delikatny wietrzyk, chłodny powiew, silny podmuch lub przypominający naturalny wiatr, zmienny nawiew. Dostosuj prędkość łopatek urządzenia do swoich potrzeb. ZDALNE STEROWANIE W zestawie z przenośnym wentylatorem Xblitz Aero Pro otrzymasz również pilot, by móc nim zdalnie sterować. Siedź komfortowo w miejscu i ciesz się pełną kontrolą nad różnorodnymi funkcjami urządzenia. OBROTOWA GŁOWICA Dzięki obracaniu się głowicy wiatraka Xblitz Aero Pro w czasie nawiewu, urządzenie te może ochłodzić znacznie większą powierzchnię niż zwykłe wentylatory. Jedno urządzenie wystarczy, by przynieść chłodną ulgę dla całego pokoju. Jeżeli jednak chcesz, by wentylator cały czas owiewał jedno miejsce, jak na przykład Twoją twarz, gdy siedzisz przy biurku, obroty możesz wyłączyć jednym przyciskiem. MOCNA BATERIA Akumulator wbudowany w Xblitz Aero Pro pozwala Ci cieszyć się tym wentylatorem nawet przez 28 godzin non-stop! Nie musisz przejmować się rozładowaniem urządzenia lub brakiem gniazdka w Twoim pobliżu. Po prostu raduj się chłodnym orzeźwieniem. W KAŻDEJ SYTUACJI Nowoczesny, schludny design przenośnego wentylatora Xblitz Aero Pro sprawia, że urządzenie te pasuje idealnie do każdego pomieszczenia. W domu czy w biurze, na spotkaniu czy pikniku, wiatrak ten zapewni Ci ucieczkę od upałów..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Tarnów
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Tarnów
woj. małopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Wentylatory i klimatyzery
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Wentylatory i klimatyzery w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij