Masz problem ze stopami?

100,00 zł

Masz problem ze stopami? - Pozostałe artykuły - Tarnów
Masz problem ze stopami? - Pozostałe artykuły - Tarnów - zdjęcie 1Masz problem ze stopami? - Pozostałe artykuły - Tarnów - zdjęcie 2
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Tarnów
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Instytut Podologiczny wykonuje szereg zbiegów pielęgnacyjno - leczniczych jako specjaliści w dziedzinie podologi oferujemy kompleksowe usługi, których celem jest poprawienie komfortu życia naszych klientów. W swojej ofercie posiadamy bogtą oferte szkoleniową dla początkujących jak i doświadczonych poologów. Możesz liczyć tutaj na wsparcie doświadczonych podologów,specjlistów z pasją i holistycznym podejściem zadbają o profilaktykę Twoich stóp. Oferujemy pomoc zarówno osobom z takimi zmianami jak modzele, odciski czy wrastające paznokcie, jak również osobom z tzw. grup ryzyka tj. diabetykom, chorym na hemofilię, osobom po wylewach i innym. Nasi specjaliści ściśle współpracują z lekarzami różnych specjalizacji: diabetologiem, dermatologiem, chirurgiem, ortopedą a także rehabilitantami i fizjoterapeutami. Oferujemy profesjonalne podejście w leczeniu brodawek czy kurzajek na stopach, haluksów, wrastających paznokci, jak również stopy cukrzycowej. Wykonujemy leczniczy pedicure, rekonstrukcje paznokci, zabiegi na pękających piętach i rozpadlinach skórnych. Oferujemy pomoc w leczeniu nadmiernej potliwości stóp, założenie klamry na wrastające paznokcie, a także doradztwo w wyborze najlepszego obuwia oraz wkładek ortopedycznych do butów.
Zauważyłeś niepokojące objawy?
Szukasz specjalisty dla dziecka, a może dla dorosłego diabetyka?
Doskonale trafiłes. Zapraszamy na konsultacje w jednym z naszych gabinetów po
dologicznych.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 664... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Tarnów
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Instytut Podologiczny

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe artykuły
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 13
Data dodania: 2020-08-12

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Instytut Podologiczny

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ