Następne

Deskowania ścienne ENCO najwyższej jakości! Sprzedaż/wynajem

1,60 zł


Opis

Oferujemy wynajem szalunków ENCO, które przez lata na rynku są sprawdzonym narzędziem do wykonywania konstrukcji betonowych .


Deskowania ENCO36 to system lekki, najcięższy element ( płyta 150 x 100cm ) waży niespełna 40kg. Mimo niewielkiej wagi nasz produkt, co potwierdzają profesjonalne analizy wytrzymałościowe, może się pochwalić wytrzymałością 36kN. Świetnie spisuje się w ciężkim terenie dzięki otworom na klipsy spinające co 10 cm, umożliwiającym tzw. schodkowe ustawianie szalunku.


Ożebrowanie ENCO36 nie jest z cienkiego płaskownika, stosujemy profil zamknięty mając na uwadze warunki w jakich przyjdzie im pracować.

ENCO36 jest dostosowane do pracy z konstrukcjami o wysokości max. 3m

Produkujemy i oferujemy wszystkie niezbędne akcesoria do naszych deskowań.

Jako producent mamy duże możliwości dostosowania ceny szalunków do każdego zamówienia indywidualnie. Cena za wynajem zaczynają się od 1,60 za m2/doba/netto ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami

Cena do uzgodnienia !
Kontakt pod numerem telefonu 661 112 006 lub przez e-mail: [email protected]

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty szalunku stropowego!


Masz konkurencyjne oferty- zapraszamy do negocjacji.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne