Sprzedam budowl dzialki

3 300,00 zł

Szczegóły

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
0.89

Powierzchnia:
3700 m2

Ogrodzenie:
Nie

Kształt działki:
Prostokąt

Klasa gleby:
III a


Opis

Sprzedam dzialki budowl w Wielowsi ul Zagorze teren niezalewowy przeznaczony pod budownictwo domow.Wszystkie media znajduja sie 150 m od dzialek a wraz z nimi nowe domy.Jest to cicha spokojna zielona okolica,dojazd asfaltowy.Sa to dwie dzialki ktore chce sprzedac razem bo sa kolo siebie I razem maja 37 ar 27 m szer.Cena za 1 ar 3300 zl.Do negocj.Polecam


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Tarnobrzeg - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Stalowa Wola i okolica (pow. stalowowolski w podkarpackim), Ogłoszenia Mielec i okolica (pow. mielecki w podkarpackim), Ogłoszenia Sandomierz i okolica (pow. sandomierski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Staszów i okolica (pow. staszowski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Górno i okolica (pow. rzeszowski w podkarpackim), Ogłoszenia Nisko i okolica (pow. niżański w podkarpackim), Ogłoszenia Chorzelów i okolica (pow. mielecki w podkarpackim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Tarnobrzegu lub w całym województwie podkarpackim.