Sprzedam budowl dzialki

85 000 zł

Działka w Tarnobrzegu - parametry

Ulica:
Zagórze

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
22.97

Powierzchnia:
3700 m2

Ogrodzenie:
Nie

Kształt działki:
Prostokąt

Klasa gleby:
III b


Działka budowlana na sprzedaż, Tarnobrzeg - opis nieruchomości

Sprzedam dzialki budowl w Tarnobrzegu osiedle Wielowies ul Zagorze.8 km do centrum Tarnobrzega 7 km do krolewskiego miasta Sandomierz.Teren niezalewowy przeznaczony pod budownictwo domow.Wszystkie media znajduja sie 150 m od dzialek a wraz z nimi nowe domy jednorodzinne.Jest to cicha spokojna zielona okolica,dojazd asfaltowy.Na osiedlu sa markety,apteka,osrodek zdrowia,szkola,przedszkole,kosciol,sklad materialow budowl,sklep przemyslowy z srodkami ochrony roslin,sciezki rowerowe,przystanki bus.Dzialki sa dwoch innych wlascicieli.Nie sprzedajemy dzialek osobno tylko dwie razem ktore maja 37 ar 27 m szer.Podana cena jest za obie dzialki 85 tys zl

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 85 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 3700 m2 (37a).
Nieruchomość położona jest w województwie podkarpackim, w Tarnobrzegu, ulica: Zagórze.
Dojazd do działki drogą asfaltową


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Tarnobrzeg - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Stalowa Wola i okolica (pow. stalowowolski w podkarpackim), Ogłoszenia Mielec i okolica (pow. mielecki w podkarpackim), Ogłoszenia Sandomierz i okolica (pow. sandomierski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Staszów i okolica (pow. staszowski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Górno i okolica (pow. rzeszowski w podkarpackim), Ogłoszenia Łętownia i okolica (pow. leżajski w podkarpackim), Ogłoszenia Chorzelów i okolica (pow. mielecki w podkarpackim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Tarnobrzegu lub w całym województwie podkarpackim.