MAGNETIC CAR HOLDER – Uchwyt magnetyczny do smartfonów I telefonów komórkowych. Szybki montaż w krat

15,99 zł

MAGNETIC CAR HOLDER – Uchwyt magnetyczny do s... - Akcesoria i części - Tarnobrzeg

Opis

Media-Tech wprowadza do oferty serię uniwersalnych samochodowych uchwytów, zapewniających bezpieczeństwo korzystania z tabletu w samochodzie. TAB HOLDER MT5503 i TAB HOLDER PRO MT5504 to propozycje dla wszystkich posiadaczy tabletów, którzy wiedzą, że nawet długa podróż samochodem nie musi być nudna, a czas można urozmaicić sobie oglądając np. filmy. TAB HOLDER PRO MT5504 to również alternatywa dla osób, które chcą wykorzystać swój tablet jako nawigację, bowiem ten uchwyt poza możliwością montażu na szynach zagłówkach fotela, może być także przytwierdzony do szyby, za pomocą silnie trzymającej przyssawki. Oba modele uchwytów Media-Tech pasują do tabletów o wielkości 7-10,1”. Dzięki regulowanej, obrotowej konstrukcji uchwytów w zakresie 360 stopni, można wygodnie oglądać filmy, słuchać muzyki lub korzystać z nawigacji. Należy podkreślić, że oba modele uchwytów zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić łatwe podłączenie słuchawek, czy ładowarki. Dane techniczne Samochodowy uchwyt do tabletów Mocowanie do szyn zagłówka Pasuje do większości 7-10,1" tabletów Obrotowy 360o, regulowany uchwyt do tabletów o jednym z wymiarów w zakresie 106-199mm Szybka i łatwa beznarzędziowa instalacja i deinstalacja Pasuje do większości samochodów z typowym dzielonym ruchomym zagłówkiem.

Przejdź na stronę sklepu i zamów wygodnie produkt z dostawą do domu. Na stronie sklepu znajdziesz też bardziej szczególowe informacje na temat produktu, sposobu dostawy oraz czasu realizacji zamówienia.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Tarnobrzeg
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery, telefony, Sprzęt AGD)

Tarnobrzeg
woj. podkarpackie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria i części
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Akcesoria i części w okolicy

Sklep
(Komputery, telefony, Sprzęt AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij