Praca dla kelnerki/kelnera. Restauracja Małe Zakopane w Tarczynie. Praca w restauracji. Praca dla st

Szczegóły

Czas trwania:
10 godzin

Wymagane doświadczenie:
Nie

Praca za granicą:
Nie

Biegły angielski:
Nie

Opis

Karczma Ceprówka poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Kelner / Kelnerka

WYMAGANIA:

- Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji;
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
- Umiejętność pracy zespołowej, dyspozycyjność;
- Wysoka kultura osobista.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Obsługa grup zorganizowanych (m.in. konferencje, bankiety, wesela);
- Dbanie o estetykę stanowiska pracy i otoczenia;
- Obsługa gości restauracyjnych przy zachowaniu najwyższych standardów.

OFERUJEMY:

- Pracę w dużym obiekcie restauracyjno-bankietowym o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Stabilność zatrudnienia,
- Regularne szkolenia stanowiskowe,
- posiłek regeneracyjny,
- Strój służbowy,
- Zmianowy system pracy
-12-14 zł w zależności od doświadczenia

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Tarczyn - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Warszawa i okolica (pow. m. st. Warszawa w mazowieckim), Ogłoszenia Skierniewice i okolica (pow. m. Skierniewice w łódzkim), Ogłoszenia Sochaczew i okolica (pow. sochaczewski w mazowieckim), Ogłoszenia Piaseczno i okolica (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków i okolica (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Grójec i okolica (pow. grójecki w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim)