Sprzedam motorower Piaggio z 1975 r.

500,00 zł

Szczegóły

Marka:
Piaggio

Rok produkcji:
1975

Rodzaj paliwa:
benzyna

Przebieg:
15 000 km

Pojemność silnika:
50 cm3


Opis

Do sprzedania motorower Piaggio z 1975 r. Brak dokumentów. Przywieziony ze Szwajcarii w 2001 r. Cały czas był eksploatowany i jeszcze 3 lata temu służył jako motorower lub rower w zależności od wyboru kierującego. Obecnie awaria systemu zasilania paliwem. Wszystkie części oryginalne poza kranikiem otwierania paliwa w zbiorniku (został wymieniony na zamiennik). Pojazd dla konesera lub pasjonata motoryzacji. Po małym remoncie i odrestaurowaniu będzie przydatny jako środek transportu lub egzemplarz muzealny w kolekcji każdego miłośnika starszych pojazdów. Dodatkowe informacje w przypadku zainteresowania pod numerem telefonu 602 533 119.

Odbiór osobisty - Zaręby Jartuzy, gmina Szumowo, powiat zambrowski


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Szumowo - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Ostrołęka i okolica (pow. m. Ostrołęka w mazowieckim), Ogłoszenia Łomża i okolica (pow. m. Łomża w podlaskim), Ogłoszenia Wyszków i okolica (pow. wyszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Zambrów i okolica (pow. zambrowski w podlaskim), Ogłoszenia Ostrów Mazowiecka i okolica (pow. ostrowski w mazowieckim), Ogłoszenia Siemień Nadrzeczny i okolica (pow. łomżyński w podlaskim), Ogłoszenia Kadzidło i okolica (pow. ostrołęcki w mazowieckim)