DZIAŁKA BUDOWLANA W SZCZYTNIKACH!

264 990 zł

DZIAŁKA BUDOWLANA W SZCZYTNIKACH! - Działki na sprzedaż - Szczytniki
DZIAŁKA BUDOWLANA W SZCZYTNIKACH! - Działki na sprzedaż - Szczytniki - zdjęcie 1DZIAŁKA BUDOWLANA W SZCZYTNIKACH! - Działki na sprzedaż - Szczytniki - zdjęcie 2DZIAŁKA BUDOWLANA W SZCZYTNIKACH! - Działki na sprzedaż - Szczytniki - zdjęcie 3DZIAŁKA BUDOWLANA W SZCZYTNIKACH! - Działki na sprzedaż - Szczytniki - zdjęcie 4DZIAŁKA BUDOWLANA W SZCZYTNIKACH! - Działki na sprzedaż - Szczytniki - zdjęcie 5DZIAŁKA BUDOWLANA W SZCZYTNIKACH! - Działki na sprzedaż - Szczytniki - zdjęcie 6DZIAŁKA BUDOWLANA W SZCZYTNIKACH! - Działki na sprzedaż - Szczytniki - zdjęcie 7DZIAŁKA BUDOWLANA W SZCZYTNIKACH! - Działki na sprzedaż - Szczytniki - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Szczytniki
woj. wielkopolskie
pow. poznański
gm. Kórnik

Szczegóły

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
165.00

Powierzchnia:
1606 m2


Opis


Polecam na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę budowlaną w miejscowości Szczytniki w gminie Kórnik. Działka pod budowę domu jedno- lub dwurodzinnego (bliźniaka). Kształt działki zbliżony do prostokąta (szerokość ok 46m2, długość ok 36m2). Teren obecnie nie jest objęty planem miejscowym, ale uzyskano decyzję o warunkach zabudowy dla przedmiotowej działki na budowę wolno stojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku garażowego.

Jest ewentualnie możliwość uzyskania także nieco innych warunków zabudowy biorąc pod uwagę sąsiednie zabudowania - wedle uznania inwestora. Nieruchomość odznacza się bardzo korzystnym i wygodnym położeniem w pobliżu jeziora Koninko z szybkim dojazdem do Poznania. Okolica zabudowana w większości domami jednorodzinnymi. Szczytniki to jedna z szybciej rozwijających się miejscowości w okolicy, stanowiąca obszar intensywnego osadnictwa. Teren jest bogaty we wszelką społeczną infrastrukturę. 

W pobliskich Kamionkach i Borówcu szkoły, przedszkola, żłobki (także nowsze przedszkole bliziutko w samych Szczytnikach).

Nieopodal piekarnia, apteka, sklepy, przychodnia lekarska. Zaledwie kilkadziesiąt metrów do przystanku autobusowego, skąd kursują m.in. linie 511 i 512 w kierunku Poznania. 

Tylko 4 przystanki do szkoły podstawowej. Działka oddalona jest zaledwie ok 14km od ronda Rataje w Poznaniu, do którego dojeżdża się szybką dwujezdniową trasą katowicką. 

Węzeł autostrady A2 Krzesiny oddalony jest o 6km. Media:

- prąd przy działce, 

- wodociąg projektowany na 2021r. przy działce. Obecnie w odległości ok 80m. 

- gaz w odległości ok 80m,

- kanalizacja brak. Dojazd do działki ok 80m drogą szutrową od asfaltowej ul. Jeziornej. W planach gminy istnieje budowa wiaduktu nad torami kolejowymi w Koninku, a także rozbudowa Poznańskiej Kolei Metropolitalnej z pobliskim przystankiem kolei, co świadczy m.in. o sporym potencjale rozwojowym okolicy. Nieruchomość ze względu na lokalizację idealnie nadaje się dla ludzi, którzy pragną uciec od miejskiego zgiełku do miejsca, które zapewnia ciszę, spokój oraz dostęp do wielu malowniczych i zielonych terenów rekreacyjnych, nie pozbywając możliwości dostępu do bogatej infrastruktury społecznej oraz szybkiego połączenia komunikacyjnego z Poznaniem.Nieruchomość przeznaczone także dla dewelopera planującego zabudowę bliźniaczą.Polecamy i zapraszamy na prezentację!Kontakt:

Maciej Gawryluk

ASTONS Nieruchomości

tel: 604-380-020

e-mail: [email protected]

www.astons.plDANE KONTAKTOWE:

Maciej Gawryluk

604-380-020, (61)666-13-08

[email protected]Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ WWW.ASTONS.PL, GDZIE ZNAJDĄ PAŃSTWO OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI I WIELE CIEKAWYCH AUTORSKICH ARTYKUŁÓW ZWIĄZANYCH Z RYNKIEM NIERUCHOMOŚCI.WSZYSTKIE TRANSAKCJE PRZEPROWADZANE PRZY UDZIALE NASZEGO BIURA NADZOROWANE SĄ PRZEZ LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA I JEDNOCZEŚNIE PRAWNIKA. BIURO ASTONS NIERUCHOMOŚCI JEST UBEZPIECZONE OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ ZA WYKONYWANE CZYNNOŚCI POŚREDNICTWA. NIEODPŁATNIE POMAGAMY W WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEGO FINANSOWANIA KREDYTOWEGO.ŚWIADCZYMY PROFESJONALNE USŁUGI W ZAKRESIE POŚREDNICTWA PRZY SPRZEDAŻY, WYNAJMIE, JAK I KUPNIE NIERUCHOMOŚC


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (61) 666... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Szczytniki
woj. wielkopolskie
pow. poznański
gm. Kórnik

Dane wystawiającego:
Maciej Gawryluk
(ASTONS Nieruchomości)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2020-09-14

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Maciej Gawryluk
(ASTONS Nieruchomości)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ