Następne

Wózek wielofunkcyjny 3w1

350,00 zł


Opis

Wózek lekki, zawieszenie na amortyzatorach, regulacja miękkości amortyzacji. Przednie koła obrotowe z możliwością zablokowania ich do jazdy na wprost. Możliwość wpięcia gondoli, fotelika, spacerówki przodem i tyłem do kierunku jazdy. Duży wielofunkcyjny koszyk, regulacja wysokości rączki, regulacja oparcia gondoli. W spacerówce regulacja podnóżka, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, dopinana bariera, budka z odpinana tylnią częścią oraz kieszonką na drobiazgi. W foteliku trzypunktowe pasy bezpieczeństwa bezpieczeństwa z łatwą regulacją długości, zdejmowana budka chroniącą przed wiatrem i słońcem, funkcja kołyski.\
Posiada pokrowiec gondoli, spacerówki, fotelika, moskitiere, folię przeciwdeszczową, przewijam, uchwyt na butelkę, parasolkę, wyściółka gondoli.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne