GRAU Velcote. olej regenerujący skórę i sierść - 250 ml

72,80 zł

GRAU Velcote. olej regenerujący skórę i sierś... - Akcesoria dla kota - Szczecinek

Opis

Niezbędne kwasy tłuszczowe stanowią główny składnik błony komórkowej. Z tego powodu są niezbędne dla zdrowej skóry oraz gęstej i lśniącej sierści. Niedobór tych kwasów tłuszczowych może prowadzić to poważnych zmian w sierści, takich jak przesuszenie, łupież, wypadanie sierści i świąd. Jeśli ten niedobór nie zostanie uzupełniony przez dłuższy czas, może to prowadzić do trwałych zmian skórnych. Dodawanie olejów roślinnych tłoczonych na zimno do wysokiej jakości karmy pełnoporcjowej jest wskazane, ponieważ karmy zwykle nie zawierają dostatecznej ilości tych związków. W GRAU Velcote osiągnięty został optymalny stosunek najważniejszych dla organizmu zwierząt kwasów tłuszczowych (omega-3 i omega-6) dzięki odpowiedniej kombinacji oleju z orzechów afrykańskich, kiełków pszenicy i oleju lnianego. Już po krótkim stosowaniu produktu widać poprawę, co z połączeniu z niską wymaganą dzienną dawką oleju sprawia, iż GRAU Velcote jest bardzo wydajny i ekonomiczny. Zalety GRAU Velcote w skrócie: Karma uzupełniająca dla psów, kotów, małych zwierząt i koni. Dla gęstej sierści i błyszczącego futra. Doskonała akceptacja. Skraca czas zmiany sierści.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Szczecinek
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Szczecinek
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria dla kota
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Akcesoria dla kota w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij