FULDA Kristall Control SUV 235/60R17 102H (zimowe)

627,45 zł

FULDA Kristall Control SUV 235/60R17 102H (zimowe) - Opony do aut terenowych - Szczecinek

Szczegóły

Producent:
Fulda

Szerokość:
235 mm

Profil:
60

Średnica:
17"


Opis

FULDA Kristall Control SUV to o wysokiej wydajności opona zimowa klasy średniej, przeznaczona dla pojazdów typu SUV. Opona o wysokich osiągach w trudnych warunkach zimowych. Oznaczona symbolem 3PMSF (trzy szczyty górskie i płatek śniegu) potwierdzającym spełnienie europejskich wymagań dotyczących opon zimowych. • Opona o kierunkowym wzorze bieżnika zapewnia bezpieczną jazdę na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. Rowki w centralnej strefie bieżnika zgodnie z zastosowaną technologią „SnowCatcher” tworzą strukturę wzajemnie blokujących się klocków, które „chwytają” śnieg, przyczyniając się do poprawy przyczepności do nawierzchni i kontroli nad pojazdem podczas jazdy w najtrudniejszych warunkach zimowych. • Usztywnione klocki bieżnika wraz z siecią lameli 3D Bubble Blade zwiększają stabilność podczas jazdy SUV-em na suchych nawierzchniach w sezonie zimowym. • Płaska i szeroka komora bieżnika wpływa na uzyskanie optymalnego kształtu powierzchni styku z nawierzchnią, co prowadzi do równomiernego zużywania się opony, zapewniając oponie dłuższy czas eksploatacji. • Lekka konstrukcja opony FULDA Kristall Control SUV, dzięki zastosowanej specjalnej mieszanki gumowej, wpływa na ograniczenie strat energii wytwarzanej podczas jazdy, a tym samym na oszczędne zużycie paliwa.

UWAGA oferta dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego - lokalny sklep może nie posiadać danego produktu na stanie. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz na stronie sklepu.
Zależy Ci na czasie? Większość produktów może być u Ciebie już w 24h, a niektóre jeszcze szybciej!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Szczecinek
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Części motoryzacyjne
(Inter Cars)

Szczecinek
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Opony do aut terenowych
(w dziale: Motoryzacja)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 19
Data dodania: 2020-08-29

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Opony do aut terenowych w okolicy

Części motoryzacyjne
(Inter Cars)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij