WD Black D10 Game Drive 8TB

1 009,00 zł

WD Black D10 Game Drive 8TB - Przenośne dyski twarde - Szczecin

Opis

Zewnętrzny dysk twardy WD Black D10 Game Drive Dysk o wysokiej wydajności z aktywnym chłodzeniem Dysk do gier WD_Black™ D10 przeniesie Twoją konsolę lub komputer na wyższy poziom i pomoże Ci utrzymać przewagę potrzebną do zwycięstwa. Podłącz do Twojego urządzenia, aby zbudować bibliotekę gier liczącą nawet 200 pozycji lub ponownie przeżyj najlepsze zagrania dzięki możliwości zapisywania rozgrywki. Oferujący 7200 obr./min i technologię aktywnego chłodzenia dysk do gier WD_Black™ D10 zapewnia prędkość do 250 MB/s, co pozwoli na przejście w tryb wysokiej wydajności i wykorzystanie pełni możliwości w grach. Graj Nie Tylko W Ulubione Gry – Graj We Wszystko Dzięki dodatkowej pojemności na dysku do gier WD_Black™ D10 nie trzeba szukać wolnego miejsca na nowe gry na konsoli lub komputerze – teraz możesz zachować swoje ulubione pozycje i powiększać bibliotekę. Zapisywanie i kolekcjonowanie nagrań najlepszych momentów z gier jest jeszcze łatwiejsze dzięki dodatkowej pojemności, dlatego możesz dzielić się swoimi najlepszymi zagraniami ze światem. Duży Dysk, Wysoka Prędkość Dzięki prędkości do 250 MB/s i 7200 obr./min z dyskiem do gier WD_Black™ D10 możesz grać w ulubione gry z największą wydajnością. Dysk ten został precyzyjnie zaprojektowany z myślą o graczach i wykorzystuje technologię aktywnego chłodzenia, która pozwala utrzymywać odpowiednią temperaturę i zredukować ryzyko usterki podczas gry. Zwiększ Moc Do 100% Dysk do gier WD_Black™ D10 wyposażony jest w dwa złącza do ładowania 7,5 W typu A, aby ułatwić ładowanie akcesoriów i sprzętu do grania. Zaprojektowany z myślą o ustawieniu w pozycji pionowej lub poziomej dysk pozwoli na utrzymanie wysokiego poziomu naładowania Twoich akcesoriów, aby zawsze być gotowym do walki. Nasze Dziedzictwo Gracze powierzają sprawdzonemu dyskowi WD_Black™ swoje życia (i zapisy). Nasza misja związana z WD_Black™ jest prosta: marka dedykowana do zapisywania i poprawiania Twoich gier. Oferując niezawodność, zoptymalizowaną prędkość, dodatkową pamięć, dysk do gier WD_Black™ D10 zapewnia osiąganie sukcesów w Twoich grach. Wygrywaj Bez Zmartwień Dysk WD_Black™ zmienia zasady dotyczące magazynów danych klasy premium i wydajności. Zaprojektowany specjalnie z myślą o graczach dysk do gier WD_Black™ D10 zapewnia konsoli lub komputerowi niezawodne zwiększenie wydajności, aby użytkownik mógł poświęcić więcej czasu na wygrywanie zamiast myślenie o sprzęcie. Możesz zaufać dyskowi WD_Black™.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Szczecin
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przenośne dyski twarde
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-03-05

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

WD My Passport SSD 2TB szary
1 289,00 zł
Gliwice
LACIE RUGGED 5TB USB-C USB3.0
941,00 zł
Kołobrzeg
WD Black P10 Game Drive 5TB
679,00 zł
Gowidlino

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij