Następne

Przewóz osób, transfery na lotniska i nie tylko!


Opis

Witam.
Oferuję usługi indywidualnych wyjazdów pod wskazany adres, wygodnym, czystym i obszernym autem marki Audi A6 C6 z mocnym silnikiem 3.0tdi. Jestem zawodowym kierowcą z wieloletnim stażem oraz licencją Taxi. Auto posiada klimatyzacje, jasną skórzaną tapicerkę, oraz roletki na bocznych i tylnej szybie, więc pasażerowie mogą poczuć odrobinę luksusu i dyskrecji. Posiadam również lodówko-zamrażarkę o pojemności 40L, zdolną mrozić do -18°c jeśli zajdzie taka potrzeba. Naturalnie główne kierunki to lotniska w Niemczech (Tegel, Schoenefeld) i w Polsce (Goleniów, Poznań-Ławica), aczkolwiek jestem otwarty na każdy inny cel podróży w Polsce oraz za granicą. Za usługę wystawiam paragon, lub rachunek. Możliwość płatności gotówką, kartą, a dla stałych klientów również możliwość płatności przelewem na konto.
Zimne napoje w cenie przejazdu :)
Rozmawiam w języku angielskim.
Serdecznie zapraszam :)
Naturalnie jesli potrzebujesz, moge dowiezc zapasowe kluczyki od auta jesli zatrzasniesz jeden z kompletow w aucie, lub np. wazne dokumenty itp.
Serdecznie zapraszam.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Szczecin - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne