Pakiet mieszany Caniland Soft kawałeczki bez zbóż, 2 x 540 g - 2 x 540 g

27,80 zł

Pakiet mieszany Caniland Soft kawałeczki bez... - Przysmaki dla psów - Szczecin

Opis

Caniland Soft kawałeczki koniny bez zbóż to wyjątkowa przekąska dla Twojego psa. Sprawdzi się idealnie podczas treningu lub jako przekąska w międzyczasie. Dzięki wysokiej wilgotności końcowej (pół wilgotność) przysmaki treningowe mają bardzo miękką konsystencję. Kawałki koniny i strusia nie zawierają zbóż, a zdrowe ziemniaki to jedyne źródło węglowodanów. Z tego względu miękki kawałki są odpowiednie dla psów wrażliwych. Smakołyki Caniland z koniną to doskonały sposób na wzmocnienie treningu wielkość przysmaków to jedynie 1 cm, dzięki czemu nie dociągają uwagi psa na długi czas i po chwili znów może się skupić na treningu. Kawałki koniny to doskonały przysmak z o miękkim i wyjątkowym smaku. Właściwości produktu w skrócie: Przysmak nagradzający dla psów, idealny podczas treningu lub jako przekąska w międzyczasie Idealne dla psów wrażliwych i alergików Niepowtarzalny smak Półwilgotny przysmak: uwielbiana przez psy półwilgotna konsystencja zapewnia doskonały smak Bez zbóż Za smaczną koniną lub strusiem i lekkostrawnymi ziemniakami Wielkość: ok. 1 cm W praktycznym zamykanym wiaderku

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Szczecin
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przysmaki dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij