Ogórek szklarniowy 'euphya' f1 - długi - kiepenkerl

25,99 zł

Ogórek szklarniowy 'euphya' f1 - długi... - Nasiona, cebulki - Szczecin
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Ogórek sałatkowy 'Euphya' F1 (Cucumis sativus) jest to średniowczesna odmiana mieszańcowa, która jest bardzo plenna. Warzywa te są wytrzymałe i odporne na wiele chorób, które dotykają ogórki, m.in. na mączniaka prawdziwego i mozaiki liści. Nie są również bardzo wrażliwe na obniżoną temperaturę w nocy. Ogórek bardzo plenny, tworzy wiele ciemnozielonych, długich (30-40 cm), lekko rowkowanych owoców. Odmiana ta nie ma w sobie tej specyficznej goryczki, nie ma również pestek. Najlepiej udaje się rosnąc pod osłonami, ale jeśli stworzy się jej odpowiednie podpory i warunki, może również rosnąć w gruncie.  Idealna do sałatek, na mizerię czy do bezpośredniego spożycia. Ogórek sałatkowy najlepiej plonuje rosnąc w pełnym słońcu. Jeśli promieni słonecznych brakuje słabo owocuje i szybko zamiera. Ma również spore wymagania glebowe. Ziemia musi być lekka, wręcz puszysta, próchnicza i z dużym zapasem składników pokarmowych. Przygotowując ziemię pod uprawę ogórków nie można żałować dobrze przesianego kompostu, który można dodatkowo wymieszać z torfem, który będzie zatrzymywał wilgoć w podłożu. Bardzo ważne jest dokładne odchwaszczenie zagonu pod ogórki, młode siewki źle znoszą towarzystwo chwastów. Kluczowe w uprawie ogórków jest podlewanie. Muszą mieć stale umiarkowanie wilgotne podłoże. Jednocześnie nie można moczyć im liści. Wysiew: przygotowanie rozsady od marca do maja, sadzenie na miejsce stałe od połowy maja Kiełkowanie: temp. gleby 20-25oC, 7 -14 dni, Odstępy w rzędzie: 50 cm Odstępy między rzędami: 150 cm  Zbiór: od lipca do października Zastosowanie: do bezpośredniego spożycia, na mizerię Wydajność: jedno opakowanie nasion wystarcza na ok. 8 roślin Nazwa łacińska: Cucumis sativus Dlaczego właśnie te nasiona? Nasiona serii Profi-Line marki Kiepenkerl udowodniły swoje wybitne właściwości w uprawie profesjonalnej i są teraz dostępne również do przydomowego ogrodu i dla domu. Zdecydowaliśmy się zaoferować Kiepenkerl Profi-Line, ponieważ nasiona kiełkują doskonale i produkują zdrowe, energiczne rośliny. Wiele odmian z tej serii ma również naturalną odporność na szkodniki i choroby grzybowe oraz bakteryjne, cechują się wysokimi walorami użytkowymi jak smak, zapach czy wygląd oraz dekoracyjnymi. Wierzymy, że wysokiej jakości nasiona są najlepszą inwestycją dla Twojego ogrodu warzywnego i kwiatowego, ponieważ ostatecznie jakość bez wątpienia się opłaci!

Dodatkowe informacje na temat produktu znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Nasiona, cebulki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-01-22

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij