Lokal na wynajem Szczecin Stare Miasto

4 000,00 zł

Lokal na wynajem Szczecin Stare Miasto - Lokale użytkowe do w... - Szczecin
Lokal na wynajem Szczecin Stare Miasto - Lokale użytkowe do w... - Szczecin - zdjęcie 1Lokal na wynajem Szczecin Stare Miasto - Lokale użytkowe do w... - Szczecin - zdjęcie 2Lokal na wynajem Szczecin Stare Miasto - Lokale użytkowe do w... - Szczecin - zdjęcie 3Lokal na wynajem Szczecin Stare Miasto - Lokale użytkowe do w... - Szczecin - zdjęcie 4Lokal na wynajem Szczecin Stare Miasto - Lokale użytkowe do w... - Szczecin - zdjęcie 5Lokal na wynajem Szczecin Stare Miasto - Lokale użytkowe do w... - Szczecin - zdjęcie 6
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Szczegóły

Cena za m2:
33.00

Pow. lokalu:
120 m2

Poziom:
Parter


Opis


UWAGA ! Zapytaj o Szczecińską Mapę Powierzchni Biurowej , Usługowej i Magazynowej do Wynajęcia ! Do Państwa dyspozycji mamy najlepsze i najkorzystniejsze lokalizacje oraz ceny. Mamy najlepszą ofertę biur, lokali i magazynów do wynajęcia w Szczecinie. Specjalizujemy się wyłącznie w Nieruchomościach Komercyjnych na terenie całego miasta. Dzwoń po więcej dopasowanych dla Ciebie ofert ( również niepublikowanych ).Do wynajęcia lokal o powierzchni ok 120m2 . Lokal typu open space (obecnie przedzielone ścianką działową) z dużymi witrynami oraz zapleczem socjalnym. Powierzchnia znajduje się w ciągu handlowo-usługowym.Wysyłając zapytanie z tego miejsca proszę powołać się na numer:
Nr oferty: LW - 21808Czy masz już poważnego, z wieloletnim doświadczeniem, Osobistego Agenta Nieruchomości, który dla Ciebie pracuje i dba wyłącznie o Twoje interesy ? Jeśli jeszcze nie, to zapraszam na spotkanie ze mną, przy kawie, do Naszego Biura.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Więckowski Jacek (licencja nr: 23556)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Kamil Ignasiak
(4 KĄTY NIERUCHOMOŚCI SZCZECIN)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Lokale użytkowe do wynajęcia
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 208
Data dodania: 2019-09-27

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Kamil Ignasiak
(4 KĄTY NIERUCHOMOŚCI SZCZECIN)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ