Josera High Energy - 2 x 15 kg

364,80 zł

Josera High Energy - 2 x 15 kg - Karmy dla psów - Szczecin

Opis

Pokrycie zapotrzebowania kalorycznego na najwyższym poziomie: Bogata receptura Josera High Energy odpowiada całkowicie potrzebom psów, które są narażone na szczególne obciążenie organizmu. Zaliczają się do nich psy hodowlane, pracujące, sportowe i szczenne suki. Karma zawiera L-karnitynę i wzmaga przemianę materii, dzięki temu zapotrzebowanie na energię jest znacznie szybciej pokrywane. W połączeniu z tauryną wspomagana jest też praca serca. Josera High Energy zawiera cenne antyoksydanty. Pomagają zredukować występowanie wolnych rodników, które wytrącane są podczas wysiłku fizycznego bądź stresu. Receptura z łososiem, drobiem i dużą ilością składników odżywczych wspiera mocną budowę kości oraz zdrowie stawów. W ten sposób Twój aktywny pies będzie gotowy na każde zadanie - niezależnie czy będzie to trening, konkurs czy praca. Ten pokarm jakości superpremium nie zawiera ani syntetycznych substancji barwiących, aromatyzujących czy konserwujących ani genetycznie modyfikowanych składników. Jest pozbawiony również substancji o potencjale alergennym takich jak pszenica, cukier, soja czy produkty mleczne. Wszystkie składniki karmy są poddawane stałej kontroli. Aby zachować wysokiej jakości smak, krokieciki dostarczane są w zamykanym, praktycznym i chroniącym aromat opakowaniu AromaSafe. Josera HighEnergy w skrócie: Wysokoenegertyczna karma specjalistyczna dla psów hodowlanych, sportowych lub pracujących. Również dla suk karmiących i suk w ciąży z zapotrzebowaniem na większe krokiety. Wartościowa receptura: pokarm w całości pokrywający zapotrzebowanie kaloryczne, nawet przy bardzo wysokim obciążeniu Zdrowe kości i stawy: zawiera składniki odżywcze, które pomagają zachować zwinność i ruchliwość Z tauryną i L-karnityną: wspomagające pracę serca Z cennymi antyoksydantami: zwalczające wolne rodniki, które wytwarzane są na skutek stresu lub obciążenia organizmu Energia gotowa do użycia: L-karnityna przyspiesza przemianę materii i w ten sposób substancje odżywcze mogą zostać od razu spożytkowane przez organizm Twojego pupila Z łososiem i drobiem: bogactwo białek i lekkostrawność W 100% wolna od: barwników, aromatów, GMO czy konserwantów Wyprodukowana w Niemczech: jakość kontrolowana w firmowym laboratorium Josera Wysoka akceptacja: pyszne krokieciki Ochrona aromatu: zamykane opakowanie pozwala zachować smak i wartościowe składniki odżywcze

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Szczecin
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij