FairCat, mokra karma dla kota - Happy (16 x 85 g)

112,80 zł

FairCat, mokra karma dla kota - Happy (16 x 85... - Karmy dla kotów - Szczecin

Opis

Zrównoważona produkcja, starannie zestawione i zbilansowane składniki, aby zaspokoić potrzeby kotów: FairCat to wysokiej jakości mokra karma wyprodukowana w Niemczech, dostępna w różnych pysznych wariantach. FairCat to dobry wybór dla kocich rodziców, którzy dbają nie tylko o swoich pupili, ale także o środowisko. Proces produkcyjny jest korzystny dla klimatu, ponieważ emisje CO2 powstające podczas produkcji są równoważone przez jednoczesne wspieranie projektu ochrony lasów w Tanzanii. Białka zwierzęce zawarte w karmie - na przykład z kurczaka lub łososia - pochodzą ze zrównoważonych hodowli. Każda odmiana mokrej karmy FairCat jest wzbogacona o wysokiej jakości, rozsądne pod względem odżywczym składniki, które mogą w różny sposób wspierać dobre samopoczucie kota. Odpowiednią odmianę można znaleźć na prawie każdą potrzebę zwierzęcia. FairCat, mokra karma dla kota w skrócie: Mokra karma dla dorosłych kotów. Bez zbóż: odpowiednia dla kotów z odpowiednimi alergiami i nietolerancjami. Zrównoważona hodowla: zawarte w niej białka zwierzęce pochodzą wyłącznie z hodowli zgodnych z dobrostanem zwierząt. Wysoka jakość: receptury wzbogacane są o składniki odżywcze, które zapewniają różnorodność smakową. Dodatni bilans CO2: emisja dwutlenku węgla powodowana produkcją karmy jest równoważona dzięki wsparciu dla projektu ochrony lasów w Tanzanii. Praktyczne saszetki: odpowiednia wielkość porcji, wystarczy rozerwać i serwować. Dostępne różne warianty: FairCat Happy: receptura z olejem lnianym i łupinami nasion babki płesznik przeciw kłaczkom, pyszny kurczak z hodowli zgodnych z dobrostanem zwierząt. FairCat Beauty: z olejem konopnym i kwasami tłuszczowymi dla ochrony skóry i sierści, przygotowana z kurczakiem i łososiem z hodowli zgodnych z dobrostanem zwierząt. FairCat Balance: zawiera zieloną herbatę i przeciwutleniacze takiej jak witamina C i E dla ochrony przed wolnymi rodnikami, z pysznym kurczakiem z hodowli zgodnych z dobrostanem zwierząt. FairCat Care: z kurczakiem z hodowli zgodnych z dobrostanem zwierząt, zawiera dużo bulionu i żurawiny, źródło metioniny, może obniżać ryzyko powstawania kamieni moczowych. FairCat Fit: idealna dla kotów wychodzących, kurczak i łosoś z hodowli zgodnych z dobrostanem zwierząt, z l-karnityną i witaminami C i E. FairCat Sensitive: dla kotów z wrażliwymi brzuchami, z kurczakiem z hodowli zgodnych z dobrostanem zwierząt, z koprem włoskim i łupinami nasion babki płesznik dla wsparcia trawienia. Nie testowana na zwierzętach, nie zawiera GMO. Bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Wyprodukowana w Niemczech.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Szczecin
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-09-23

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Josera Paté, gulasz, 16 x 85 g - Wołowina z kurczakiem
77,80 zł
Stargard Szczeciński
Royal Canin Maine Coon Kitten - 4 kg
159,80 zł
Wodzisław Śląski

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij