Angielski jest prosty - FCE, CAE, CPE

50,00 zł

Angielski jest prosty - FCE, CAE, CPE - Udzielam korepetycji - Szczecin
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Szczegóły

Przedmiot:
Angielski

Dojazd do Klienta:
Tak

Profil:
Języki obce

Dni tygodnia:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

Pora dnia:

06:00-12:00
12:00-16:00
16:00-20:00

Opis

Angielski jest prosty, kiedy znasz różne sposoby i techniki, aby do niego podejść, jak go "ugryźć", na każdym poziomie, na którym właśnie jesteś, a wtedy wszystko staje się "takie oczywiste". Nauka języka powinna być przyjemnością, zabawą słowami, czasami, gramatyką, zwłaszcza kiedy masz pustkę w głowie, po zajęciach ze mną zawsze przypomnisz sobie coś fajnego, aby wyjść cało w rozmowie, na sprawdzianie, itd. Warto więc wiedzieć, jak bawić się angielskim, aby "zawsze być przygotowanym" a twoja spontaniczna wypowiedź brzmiała "jak u zawodowca" ;)

Jeśli chcesz więc poprawić stopnie w szkole, oblaną tydzień temu klasówkę, zrozumieć wreszcie konstrukcję czasów lub przygotowujesz się do egzaminów z matury, na studia itd, to zapraszam serdecznie, wyjaśnię wszystko "że prościej się nie da" ;)

A może po prostu chcesz mieć bogatszy zasób słów po angielsku, sypać jak z rękawa "powiedzeniami, metaforami, kwiecistym językiem" niczym osoba publiczna lub inny mówca motywacyjny, bo to zawsze dobrze brzmi w towarzystwie jak i w pracy - na co dzień i/lub podczas rozmowy rekrutacyjnej do nowej pracy?! Zapraszam również do siebie - pokażę ci, jak barwny (i zabawny) może być język angielski!

Posiadam certyfikat FCE, CAE, ukończony roczny kurs CPE. Od lat nieprzerwalnie "bawię się" angielskim słowem, żongluję przysłowiami, przekonuję i pokazuję, że można uczyć się tego języka w przyjemny i lekki sposób, sypać zdaniami jak z rękawa. Przy tym wszystkim, wyjaśniam tak prosto, jak tylko się da - i oczywiście bezstresowo ;) że język sam się "rozwiązuje" do mówienia po angielsku!

Zapraszam więc do rozmów, zrozumienia "nareszcie" gramatyki i bawienia się czasami, idiomami, przysłowami - poznawania bogactwa języka angielskiego "praktycznego, takiego jak w życiu", razem ze mną. Już po pierwszym spotkaniu zobaczysz różnicę - tak mówią uczniowie, studenci i rodzice, znajomi bliżsi i dalsi, którzy podrzucają mi swoje nastoletnie "zablokowane na angielski" osoby, dorosłych i młodzież, aby w końcu przełamać milczenie, bo jednak tutaj "się to udaje" ;) Rodzice też przełamują bariery i wracają do mówienia, do angielskiego po latach przerwy...

Zającia odbywają się:
- zdalnie - on-line, na przykład przez WhatsApp, Skype, Facebook lub inne komunikatory video.

Cena lekcji indywidualnej (75 min.) - 50 zł

Pozdrawiam serdecznie, do zobaczenia!
Jarosław

[email protected]
tel.: 730-822-900

ps. zapraszam również na moją stronę https://www.jerryenglish.pl/o-mnie/
gdzie dowiesz się jeszcze więcej ciekawych rzeczy związanych z lekkością nauki angielskiegoZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 730... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Dane wystawiającego:
Jarosław

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Udzielam korepetycji
(w dziale: Edukacja i szkolenia)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-09-16

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Jarosław

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij