Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Praca jako Kasjer/Sprzedawca

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Typ pracy:
Stała

Wymagane doświadczenie:
Nie

Praca za granicą:
Nie

Znajomość angielskiego:
Nie

Opis

PRACA JAKO KASJER-SPRZEDAWCA
F.H.U.P. ,, HARNAŚ '' HURT-DETAL
ZATRUDNI NA STANOWISKO KASJER-SPRZEDAWCA
Lokalizacja: Szczawnica

Zadania:

Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Nasze wymagania:

• Gotowość do pracy w różne dni tygodnia,
• Gotowość do pracy fizycznej,
• Rzetelność i uczciwość w podejściu do obowiązków,
• Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Oferujemy:

• Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych
*Stawka godzinowa
• Możliwy rozwój zawodowy i osobisty.
* Praca dwu zmianowa, w Szczawnicy
* Wynagrodzenie miesięczne od 2500zł. do 3500zł.Brutto
Kontakt telefoniczny możliwy jest w godzinach 7:00-20:00.
Tel. 604253178

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne