Następne

Przodkowo - Szarłata

312 000 zł

Szczegóły

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
30.00

Powierzchnia:
10 400 m2


Opis

Przodkowo - Szarłata, działki budowlane, kilka do wyboru o różnych powierzchniach od 1040m2. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące i bliźniacze, jest możliwość podpiwniczenia . Woda i prąd przy granicy działki.
Przewidziano powierzchnię zabudowy do 25%.
Dopuszczalna wysokość do 9m.
Dachy dwu i wielospadowe.
Teren nieruchomości suchy i dobrze nasłoneczniony.

W sąsiedztwie bardzo zadbane zabudowy jednorodzinne.Ciekawa i bardzo urokliwa okolica , niepowtarzalna architektura krajobrazu. Idealne miejsce do czynnego wypoczynku podczas spacerów. Do jeziora Białego około 1km.


Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.
Bardzo atrakcyjna oferta, zapraszam do oglądania!! Tel. 518515215Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Zobacz inne nieruchomości

 Działka Koleczkowo
395 000 zł

Koleczkowo
(ogłoszenia pomorskie)

Ogłoszenia Szarłata - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne