Przodkowo - Szarłata

312 000 zł

Przodkowo -  Szarłata - Działki na sprzedaż - Szarłata
Przodkowo -  Szarłata - Działki na sprzedaż - Szarłata - zdjęcie 1Przodkowo -  Szarłata - Działki na sprzedaż - Szarłata - zdjęcie 2Przodkowo -  Szarłata - Działki na sprzedaż - Szarłata - zdjęcie 3Przodkowo -  Szarłata - Działki na sprzedaż - Szarłata - zdjęcie 4Przodkowo -  Szarłata - Działki na sprzedaż - Szarłata - zdjęcie 5Przodkowo -  Szarłata - Działki na sprzedaż - Szarłata - zdjęcie 6Przodkowo -  Szarłata - Działki na sprzedaż - Szarłata - zdjęcie 7Przodkowo -  Szarłata - Działki na sprzedaż - Szarłata - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Szarłata
woj. pomorskie

Szczegóły

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
30.00

Powierzchnia:
10 400 m2


Opis

Przodkowo - Szarłata, działki budowlane, kilka do wyboru o różnych powierzchniach od 1040m2. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące i bliźniacze, jest możliwość podpiwniczenia . Woda i prąd przy granicy działki.
Przewidziano powierzchnię zabudowy do 25%.
Dopuszczalna wysokość do 9m.
Dachy dwu i wielospadowe.
Teren nieruchomości suchy i dobrze nasłoneczniony.

W sąsiedztwie bardzo zadbane zabudowy jednorodzinne.Ciekawa i bardzo urokliwa okolica , niepowtarzalna architektura krajobrazu. Idealne miejsce do czynnego wypoczynku podczas spacerów. Do jeziora Białego około 1km.


Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.
Bardzo atrakcyjna oferta, zapraszam do oglądania!! Tel. 518515215Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 518... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Szarłata
woj. pomorskie

Dane wystawiającego:
Krystyna Magrian
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 198
Data dodania: 2017-02-27

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Krystyna Magrian
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ