Pompy hydrauliczne PZ3-50/16-2-142

950,00 zł


Opis

Sprzedam pompy hydrauliczne
PZ3-50/16-2-142;
PZ3-50/16-2-242;
PZ3-50/16-1-142;
PZ3-50/16-1-242;
Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem w elementy, urządzenia, akcesoria i części zamienne niezbędne w eksploatacji jak i budowaniu systemów hydrauliki siłowej, diagnostyką, naprawą pomp, silników hydraulicznych, rozdzielaczy i siłowników. Dostarczmy wyroby z bieżącej produkcji, a także te które zostały już wycofane z rynku.
Zapraszamy na naszą stronę www.inter-kaz.com.pl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Syców - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Oleśnica i okolica (pow. oleśnicki w dolnośląskim), Ogłoszenia Jelcz-Laskowice i okolica (pow. oławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Kluczbork i okolica (pow. kluczborski w opolskim), Ogłoszenia Siechnice i okolica (pow. wrocławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Kępno i okolica (pow. kępiński w wielkopolskim), Ogłoszenia Bralin i okolica (pow. kępiński w wielkopolskim), Ogłoszenia Milicz i okolica (pow. milicki w dolnośląskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Sycowie lub w całym województwie dolnośląskim.